شهری

در جشن ولادت امام زمان صورت گرفت :

۱۰۰ زندانی نیازمند از زندان مرکزی مشهد آزاد شدند

کد خبر : 51536

در پویش عید تا عید ، از ولادت حضرت علی (ع)در ماه رجب تا ولادت امام زمان (عج) در نیمه شعبان ۳۰۰ نفر از محکومین زندان مرکزی مشهد آزاد شدند .

به گزارش صبح مشهد به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های خراسان رضوی: با توجه به فرارسیدن اعیاد با برکت ماه رجب و شعبان در نتیجه تعامل و همکاری زندان مرکزی مشهد ، ستاد دیه و حوزه مددکاری , ویژه برنامه عید تا عید در زندان مرکزی مشهد با برنامه ریزی جامع و تجمیع کلیه ظرفیت های موجود از ولادت حضرت علی (ع) در ۱۳ رجب تا ولادت امام زمان (عج) در نیمه شعبان اجرا شد .

جانفدا مدیرکل زندانهای خراسان رضوی ضمن تایید این خبر گفت : در پویش عید تا عید ۳۰۰ زندانی حکم آزادی خود را دریافت کردند که از این تعداد ۱۰۰ نفر در جشن بزرگ ولادت ولی عصر(عج) که درزندان مرکزی مشهد برگزار شد با بدرقه خدام حرم مطهر و زیر سایه پرچم بارگاه منور رضوی از زندان آزاد شدند .

وی خاطرنشان کرد در طرح عید تا عید زندان مرکزی مشهد ۷۰ نفر با اعمال ارفاقات قضایی ، ۱۰۰ نفر با مشارکت ستاد دیه استان و ۱۳۰ نفر نیز با کمک خیرین و گذشت شکات از زندان آزاد شدند که برای آزادی زندانیان جرائم مالی ۴۵ میلیارد ریال کمک بلاعوض توسط ستاد دیه و ۱۲ میلیارد ریال نیز توسط خیرین پرداخت شده است .

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 13 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن