اخبار مهم

کشف بیش از ۳۱ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط مرزبانان خراسان رضوی

کد خبر : 50198

فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از کشف بیش از ۳۱ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط مرزبانان این استان خبر داد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی استان خراسان رضوی، سردار “شجاع” فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در تشریح این خبر بیان داشت: در راستای برخورد با قاچاقچیان سوخت و جلوگیری از خروج سرمایه ملی از کشور، مرزبانان این فرماندهی موفق به کشف بیش از ۳۱ هزار لیتر سوخت قاچاق شدند.

سردار “شجاع” در تکمیل این خبر گفت: مرزبانان این فرماندهی با تجسس دقیق و مستمر و همچنین تنگ نمودن عرصه فعالیت قاچاقچیان، موفق شدند ۳۱ هزار و ۱۹۵ لیتر سوخت قاچاق به ارزش ۸ میلیارد و ۵۰۵ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال را طی ۴ روز کشف نمایند.

وی در ادامه ضمن تأکید بر جلوگیری از خروج سرمایه های ملی و مردمی کشور اظهار داشت: مرزبانان این فرماندهی در پست های کنترل و مراقبت مرزی با کنترل دقیق خودروهای ترانزیتی موفق شدند قاچاقچیان سوخت را شناسایی و ضمن تشکیل پرونده، متخلفین را تحویل مراجع قضایی دهند.

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی در پایان با قدردانی از همه همرزمان خود در نقاط مختلف مرزی گفت :پاسخ ما به قاچاقچیان سوخت برخوردی قاطع و مجدانه است و به احدی از قاچاقچیان اجازه نخواهیم داد تا سرمایه های ملی کشورمان را به خارج از مرزها انتقال بدهند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن