اقتصادی

معاون وزیر کشور در حاشیه بازدید از بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان مشهد تاکید کرد:

وجود تولیدات متعدد و باکیفیت داخلی از مهمترین ویژگیهای نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد

کد خبر : 49587

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیرکشور درحاشیه بازدید از بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان و تاسیسات وتجهیزات جانبی گفت:وجود تولیدات متعدد وباکیفیت داخلی از مهمترین ویژگیهای نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در مشهد مقدس بود.

به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط عمومی نمایشگاه بین المللی مشهد ،مهدی جمالی نژاد افزود: افتخار داشتم تابه همراه جمعی از همکاران بازدیدی داشته باشم از نمایشگاه صنعت ساختمان و تجهیزات جانبی درمحل نمایشگاه بین المللی مشهد.نمایشگاهی که هم برای من وهم برای همکارانم جای تعجب بودچون نسبت به سالهای گذشته پیشرفت قابل توجهی را در این نمایشگاه شاهد بودیم.

وی خاطرنشان کرد:در سالهای گذشته وقتی از نمایشگاه بازدید میکردیم بخش قابل توجهی از تکنولوژی ها وارداتی بودند وامروز خوشبختانه شاهدیم که باهمت تلاشگران و متخصصان این حوزه بسیاری از مصالح وموارد به نمایش گذاشته شده ,داخلی بوده وتوسط متخصصان کشورمان ساخته شده است.
رییس سازمان شهرداری ها ودهیاری های کشور اضافه کرد:همچنین تنوع موجود در نمایشگاه ساختمان مشهد بسیار ارزشمند و جالب بود و متفاوت از نمایشگاه های سال های گذشته, و این موضوع جای تقدیراز عوامل برگزاری نمایشگاه وخوشحالی دارد.

وی یادآور شد:درسال های گذشته طرح های مختلفی در حوزه مسکن توسط دولت های وقت طراحی و اجرا شد که مشخص است جامعه ما به تولید مسکن نیاز زیادی دارد به ویژه دردولت جدید هم که قرار است با همت دولتمردان وتلاش و همراهی بخش خصوصی ،سالیانه حدودیک میلیون واحد مسکن برای افراد فاقد مسکن ساخته شود که به نظر میرسد بابرگزاری تعداد بیشتری از این نمایشگاه ها درطول سال و عرضه وارایه آخرین توانمندی های داخلی در بخش های مختلف حوزه مهم مسکن درطول این نمایشگاه ها ،اتفاقات خوبی را قطعا شاهد خواهیم بود .

جمالی نژاد افزود:یکی از ویژگی های برپایی این‌گونه نمایشگاه ها ،معرفی شرکت های تولیدی وافراد خلاق و خوش فکر در حوزه های مربوطه است که مجموعه های فعال وتوانمند از اقصی نقاط کشور را که در این نمایشگاه هم حضور داشتند به بازدیدکنندگان و علاقمندان به اینگونه از نمایشگاه ها معرفی می کند .

وی تصریح کرد:امروز شاهد برخی از تولیدات فوق العاده زیبا و باکیفیت و ارزشمند داخلی مثلا در حوزه پله برقی و اسانسوربودم که گاها همکاران ما در شهرداری های مختلف این محصولات را از خارج تامین می کنند وبه نظر میرسد دلیل اصلی این موضوع هم عدم شناخت آنها از تولید چنین محصولاتی در داخل کشور باشدکه امیدواریم با معرفی بیشتر این محصولات شاهد استفاده بیشتر آنها در بخش های مختلف کشورمان باشیم.

گفتنی است  بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان(نیمسال دوم)، تاسیسات و تجهیزات جانبی که از ١٧آبان ماه ١۴٠۱ و با حضور ۱۰۴ شرکت از استان های مختلف در محل نمایشگاه بین المللی مشهد آغاز شده بود ،شب گذشته به کار خود پایان داد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن