اسلاید شوشهری

رییس عقیدتی – سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی: انتقادات از مجموعه پلیس را پذیرا هستیم

کد خبر : 48994

رییس عقیدتی – سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: انتظارات زیادی از مجموعه انتظامی وجود دارد اما پاسخگویی روزانه به ٢۴ هزار تلفن در مجموعه پلیس ١١٠ کار سختی است و باید شهروندان سنگینی حجم کار پلیس را درک کنند اما پذیرای انتقادات سازنده هستیم.

به گزارش صبح مشهد، حجت الاسلام علیرضا رامیار روز یکشنبه در جمع خبرنگاران در مشهد افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری نظارت بر همه فرایندها از وظایف فراجاست و در جاهایی ایراد وجود دارد اما تلاش می شود این وظیفه به بهترین شکل عملیاتی شود.

وی ادامه داد: در حوزه آموزشی و رفتاری نیز در این مجموعه اقدامات خوبی صورت گرفته است، آسیب در حوزه فراجا متفاوت از سایر حوزه های نظامی و دفاعی است از این رو  آسیب شناسی در این مجموعه مورد تاکید است.

رییس عقیدتی – سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: با توجه به اغتشاشات اخیر ماموران انتظامی در استان در مقابل بدرفتاری ها و ناهنجاریها، فشارهای زیادی تحمل کرده اند که کار در این شرایط بسیار سخت و پر استرس است.

رامیار افزود: همچنین به منظور رعایت مسایل شرعی از توان بانوان پلیس در این اغتشاشات استفاده شد.

وی ادامه داد: پلیس، روزانه بیش از ٣٠٠ ماموریت انجام می دهد و با توجه به حجم کار در این مجموعه کمترین ریزش در حوزه سیاسی را داشته ایم و امنیت سیاسی و اعتقادی به صورت مرتب رصد می شود.

رییس عقیدتی – سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: مجموعه فراجا در استان بیش از ٢ هزار نفر قاری قرآن دارد و همه توان را به کار بسته این تا به سمت پلیس در تراز جمهوری اسلامی حرکت کنیم.

رامیار افزود: اصحاب رسانه باید بدانند یک جمله می تواند چه تاثیری در جامعه داشته باشد و در مسیر اطلاع رسانی و هدایت مردم گام بردارند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن