اسلاید شواقتصادی

مدیر امور شعب بانک کشاورزی خراسان رضوی در گفتگو با صبح مشهد خبر داد:

مساعدت بانک کشاورزی با فعالان بخش کشاورزی در قالب طرح ویژه وصول مطالبات/ رشد ۲۵ درصدی تعداد مشتریان اینترنت بانک

کد خبر : 48812

بانک کشاورزی همزمان با آغاز سال زراعی جدید و به منظور حمایت از تولیدکنندگان بخش کشاورزی و تأمین منابع مالی طرح های تولیدی و همچنین مساعدت با بدهکاران این بخش ، طرح ویژه« وصول مطالبات برای حمایت از تولید» را اجرا می کند.

به گزارش صبح مشهد،  مدیر امور شعب بانک کشاورزی خراسان رضوی روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ما  با اعلام این خبر افزود: در قالب این طرح و برای تأمین سرمایه درگردش واحد های تولیدی، چنانچه مشتری نسبت به پرداخت وتسویه نقدی کامل بدهی بخش کشاورزی خودکه از محل منابع داخلی پرداخت شده است اقدام کند، به شرط اینکه دارای میانگین حساب باشد، تا ۱۰۰ درصد اصل تسهیلات وصول شده می تواند تسهیلات جدید دریافت کند.

حسین نفتی ادامه داد: آن دسته از مشتریانی که میانگین حساب ندارند نیز با ارائه درخواست و مطابق با سایر ضوابط اعتباری سال جاری تا ۸۰ درصد اصل تسهیلات وصول شده خود، می توانند تسهیلات جدید دریافت کنند .

وی افزود:  مشتریان بانک کشاورزی درصورت پرداخت نقدی قسط آخر تسهیلات سرمایه ای می توانند به شرط داشتن معدل حساب،تقاضای دریافت تسهیلات جاری تا ۱۰۰ درصد اصل قسط واریزی را به شعبه ارائه کنند و در ارتباط با مشتریانی که معدل حساب ندارند، در صورت استمرار فعالیت واحد تولیدی، تا ۸۰ درصد اصل قسط واریزشده برابر ضوابط و مقررات اعتباری قابل بررسی و پرداخت خواهد بود.

شایان ذکر است دراین طرح شرایط ویژه ای برای بخشودگی جرایم دیرکرد(۶درصد وجه التزام) در نظر گرفته شده است و کلیه بدهکاران بانک کشاورزی فقط تا پایان مهرماه سال جاری می توانند با مراجعه به شعب این بانک در سراسر کشور مطابق با مقررات و ضوابط اعلام شده از این فرصت استثنایی بهره مند شوند.

رشد ۲۵ درصدی تعداد مشتریان اینترنت بانک کشاورزی

تعداد مشتریان فعال اینترنت بانک کشاورزی در مرداد ماه سال جاری نسبت به مقطع مشابه سال گذشته، ۲۵ درصد افزایش داشته است.

مدیر امور شعب بانک کشاورزی خراسان رضوی در بخش دیگر گفتگو افزود: در یک سال گذشته سرویس های جدیدی از جمله پیاده سازی سرویس پرداخت لحظه ای (پل)، پیاده سازی خدمات سامانه پیچک، اتصال به سامانه هریم و استعلام رمز دوم پویای کارت، احراز هویت دو عاملی در پروفایل همراه اینترنت بانک، انتقال وجه پایا فایلی، افزودن شناسه واریز در فرآیند انتقال وجه، افزایش سقف مبلغ تراکنش پایا به یک میلیارد ریال در هر تراکنش پایا، مدیریت توکن (تغییر رمز ثابت توکن، تست رمز متغیر توکن، فعال سازی مجدد توکن موبایلی) در خدمات بدون لاگین، امکان غیرفعال سازی خدمات (همراه بانک، کارت، پیامک خبری) در خدمات بدون لاگین، استعلام و پرداخت قبوض برق، تلفن همراه، تلفن ثابت در راستای حذف قبوض کاغذی و افزایش تعداد دوره دستور پرداخت منظم به ۳۶ ماه، در سامانه اینترنت بانک کشاورزی عملیاتی شده است.

حسین نفتی خاطر نشان ساخت: به طور میانگین بالغ بر یک میلیون تراکنش در ماه از طریق اینترنت بانک کشاورزی، هدایت و کارسازی می شود.

مساعدت بانک کشاورزی با فعالان بخش کشاورزی در قالب طرح ویژه وصول مطالبات

وی در بخش دیگر گفتگو افزود: در قالب این طرح و برای تأمین سرمایه درگردش واحد های تولیدی، چنانچه مشتری نسبت به پرداخت وتسویه نقدی کامل بدهی بخش کشاورزی خودکه از محل منابع داخلی پرداخت شده است اقدام کند، به شرط اینکه دارای میانگین حساب باشد، تا ۱۰۰ درصد اصل تسهیلات وصول شده می تواند تسهیلات جدید دریافت کند.

مدیر امور شعب بانک کشاورزی خراسان رضوی ادامه داد: آن دسته از مشتریانی که میانگین حساب ندارند نیز با ارائه درخواست و مطابق با سایر ضوابط اعتباری سال جاری تا ۸۰ درصد اصل تسهیلات وصول شده خود، می توانند تسهیلات جدید دریافت کنند.

نفتی تاکید کرد: ؛ مشتریان بانک کشاورزی درصورت پرداخت نقدی قسط آخر تسهیلات سرمایه ای می توانند به شرط داشتن معدل حساب،تقاضای دریافت تسهیلات جاری تا ۱۰۰ درصد اصل قسط واریزی را به شعبه ارائه کنند و در ارتباط با مشتریانی که معدل حساب ندارند، در صورت استمرار فعالیت واحد تولیدی، تا ۸۰ درصد اصل قسط واریزشده برابر ضوابط و مقررات اعتباری قابل بررسی و پرداخت خواهد بود.

شایان ذکر است دراین طرح شرایط ویژه ای برای بخشودگی جرایم دیرکرد(۶درصد وجه التزام) در نظر گرفته شده است و کلیه بدهکاران بانک کشاورزی فقط تا پایان مهرماه سال جاری می توانند با مراجعه به شعب این بانک در سراسر کشور مطابق با مقررات و ضوابط اعلام شده از این فرصت استثنایی بهره مند شوند.

طرح ویژه بانک کشاورزی برای فعالان بخش کشاورزی

وی همچنین گفت: بانک کشاورزی همزمان با آغاز سال زراعی جدید و به منظور حمایت از تولیدکنندگان بخش کشاورزی و تأمین منابع مالی طرح‌های تولیدی و همچنین مساعدت با بدهکاران این بخش، طرح ویژه «وصول مطالبات برای حمایت از تولید» را اجرا می‌کند.

مدیر امور شعب بانک کشاورزی خراسان رضوی تشریح کرد: در قالب این طرح و برای تأمین سرمایه در گردش واحد‌های تولیدی، چنانچه مشتری نسبت به پرداخت و تسویه نقدی کامل بدهی بخش کشاورزی خود که از محل منابع داخلی پرداخت شده اقدام کند، به شرط اینکه دارای میانگین حساب باشد، تا ۱۰۰ درصد اصل تسهیلات وصول شده می‌تواند تسهیلات جدید دریافت کند.

حسین نفتی ادامه داد: آن دسته از مشتریانی که میانگین حساب ندارند نیز با ارائه درخواست و مطابق با سایر ضوابط اعتباری سال جاری تا ۸۰ درصد اصل تسهیلات وصول شده خود، می‌توانند تسهیلات جدید دریافت کنند.

وی خاطر نشان ساخت: مشتریان بانک کشاورزی در صورت پرداخت نقدی قسط آخر تسهیلات سرمایه‌ای می‌توانند به شرط داشتن معدل حساب، تقاضای دریافت تسهیلات جاری تا ۱۰۰ درصد اصل قسط واریزی را به شعبه ارائه کنند و در ارتباط با مشتریانی که معدل حساب ندارند، در صورت استمرار فعالیت واحد تولیدی، تا ۸۰ درصد اصل قسط واریز شده برابر ضوابط و مقررات اعتباری قابل بررسی و پرداخت خواهد بود.

شایان ذکر است؛ در این طرح شرایط ویژه‌ای برای بخشودگی جرایم دیرکرد (۶ درصد وجه التزام) در نظر گرفته شده است و کلیه بدهکاران بانک کشاورزی فقط تا پایان مهر ماه سال جاری می‌توانند با مراجعه به شعب این بانک در سراسر کشور مطابق با مقررات و ضوابط اعلام شده از این فرصت استثنایی بهره‌مند شوند.

مساعدت بانک کشاورزی با فعالان بخش کشاورزی در قالب طرح ویژه وصول مطالبات

وی در پایان گفتگو با اعلام این که بانک کشاورزی همزمان با آغاز سال زراعی جدید و به منظور حمایت از تولیدکنندگان بخش کشاورزی و تأمین منابع مالی طرح‌های تولیدی و همچنین مساعدت با بدهکاران این بخش، طرح ویژه« وصول مطالبات برای حمایت از تولید» را اجرا می‌کند، افزود: در قالب این طرح و برای تأمین سرمایه درگردش واحد های تولیدی، چنانچه مشتری نسبت به پرداخت وتسویه نقدی کامل بدهی بخش کشاورزی خودکه از محل منابع داخلی پرداخت شده است اقدام کند، به شرط اینکه دارای میانگین حساب باشد، تا ۱۰۰ درصد اصل تسهیلات وصول شده می تواند تسهیلات جدید دریافت کند.بر اساس این گزارش،آن دسته از مشتریانی که میانگین حساب ندارند نیز با ارائه درخواست و مطابق با سایر ضوابط اعتباری سال جاری تا ۸۰ درصد اصل تسهیلات وصول شده خود، می توانند تسهیلات جدید دریافت کنند.

حسین نفتی خاطر نشان کرد:  مشتریان بانک کشاورزی درصورت پرداخت نقدی قسط آخر تسهیلات سرمایه ای می توانند به شرط داشتن معدل حساب،تقاضای دریافت تسهیلات جاری تا ۱۰۰ درصد اصل قسط واریزی را به شعبه ارائه کنند و در ارتباط با مشتریانی که معدل حساب ندارند، در صورت استمرار فعالیت واحد تولیدی، تا ۸۰ درصد اصل قسط واریزشده برابر ضوابط و مقررات اعتباری قابل بررسی و پرداخت خواهد بود.شایان ذکر است دراین طرح شرایط ویژه ای برای بخشودگی جرایم دیرکرد(۶درصد وجه التزام) در نظر گرفته شده است و تمام بدهکاران بانک کشاورزی فقط تا پایان مهرماه سال جاری می توانند با مراجعه به شعب این بانک در سراسر کشور مطابق با مقررات و ضوابط اعلام شده از این فرصت استثنایی بهره مند شوند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن