اخبار مهم

سردار "مجید شجاع" فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی خبر داد

کشف بیش از ۲۷ هزار لیتر سوخت قاچاق در هنگ مرزی تایباد

کد خبر : 47231

فرمانده مرزبانی استان از کشف محموله های سوخت قاچاق توسط مرزبانان هنگ تایباد خبر داد.

به گزارش صبح مشهد، سردار “مجید شجاع” فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در این رابطه بیان داشت: در راستای جلوگیری از هرگونه قاچاق سوخت و برخورد با قاچاقچیان سرمایه‌های ملی کشور، مرزبانان هنگ تایباد موفق به کشف مقادیری سوخت قاچاق شدند.

سردار “شجاع” در تکمیل این خبر گفت: مرزبانان هنگ تایباد با ایست و بازرسی های مستمر و تنگ نمودن عرصه فعالیت قاچاقچیان، موفق شدند بیش از ۲۷ هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش۵ میلیارد و ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال را کشف نمایند.

وی ضمن تأکید بر اجرای منویات فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) اظهار داشت: مرزبانان این فرماندهی در پست های کنترل و مراقبت مرزی با کنترل دقیق خودروهای ترانزیتی قاچاقچیان سوخت را شناسایی و در مجموع از آنها ۲۷ هزار و ۸۲۰ لیتر سوخت قاچاق را کشف و ضمن تشکیل پرونده برای قاچاقچیان ، آن ها را راهی مراجع ذی صلاح کردند.

عالیترین مقام مرزبانی استان در پایان با قدردانی از همه همرزمان خود در نقاط مختلف مرزی که شبانه روز در جهت حراست و حفاظت از مرزهای استان تلاش می‌کنند، گفت : پاسخ ما به قاچاقچیان سوخت برخوردی قاطع و مجدانه است و به احدی از قاچاقچیان اجازه نخواهیم داد تا سرمایه‌های ملی کشورمان را به خارج از مرزها انتقال بدهند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن