اسلاید شوشهری

نرخ غذا در رستورانهای مشهد ثابت می‌ماند

کد خبر : 46570

رییس اتحادیه صنف رستوران، کباب و حلیم‌پزان مشهد گفت: نرخ غذا در انواع رستوران‌ها، کبابی‌ها و کترینگ‌ها بر خلاف شایعات مبنی بر افزایش قیمت غذا در نتیجه اصلاح ارز ترجیحی تا پایان سال تغییری نمی‌کند.

به گزارش صبح مشهد به نقل از ایرنا خراسان رضوی، حسن امیریان روز شنبه در گفتگوی خبری افزود: یک ماه قبل اتحادیه صنف رستوران، کباب و حلیم‌پزان درخواست افزایش نرخ غذاها را به دلیل افزایش هزینه‌های جانبی رستورانها مانند دستمزد کارگر و نرخ آب و برق و گاز داد که کمیسیون نظارت استان باافزایش بین ۱۵ تا ۲۰ درصدی نرخها موافقت کرد.

وی بیان کرد: اکنون نیز افزایش نرخ مزبور در انواع غذاها اعمال شده است و نرخ‌نامه در همه رستوران‌ها، کبابی‌ها، حلیم پزی‌ها و کترینگ‌ها وجود داشته و باید صاحبان این صنوف نرخ‌نامه را در معرض دید مشتریان قرار دهند.

امیریان اظهار داشت: به طور معمول از ۲۰ فروردین تا نیمه خرداد ماه هر سال در مشهد به دلیل زائرپذیر بودن آن بازار رستوران داران به اصطلاح “کاهو بازار” بوده و کساد است و این رکود تا زمانی که دوباره زائران در تابستان به این شهر سفر کنند، ادامه دارد لذا این موضوع ارتباطی به افزایش قیمتهای برخی کالاهای اساسی ندارد.

رییس اتحادیه صنف رستوران، کباب و حلیم پزان مشهد گفت: این اتحادیه تا پایان سال اقدامی نسبت به افزایش نرخ غذاها نخواهد داشت و مردم از این بابت نگران نباشند و فقط در رستوران‌ها و کبابی‌ها حضور یابند که نرخ‌نامه داشته باشند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + شش =

دکمه بازگشت به بالا
بستن