استانی

دسترسی ۱۹ هزار مشترک جدید به آب شرب در خراسان رضوی فراهم شد

کد خبر : 43704

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت : دسترسی حدود ۱۹هزار و ۵۰۰ مشترک جدید به آب آشامیدنی سالم و بهداشتی در شهرها و روستاهای این استان فراهم شد.

به گزارش صبح مشهد، محمدسلطانی افزود: ۱۹هزارو ۳۰۳ فقره انشعاب در هشت ماه سال جاری به متقاضیان واجد شرایط واگذار که از این تعداد ۱۸هزار و۸۹۳ فقره نصب شد.

وی تعهد بودجه ای سال ۱۴۰۰ آبفا در این بخش را فروش ۳۶هزار و۴۹۵ فقره ای اعلام کرد که ۵۷ درصد آن محقق شد.

وی تاکید کرد: تلاش زیادی برای تسریع در گردش فروش و نصب انشعابات در راستای اجرای تعهد و افزایش رضایت مندی مشترکین و دسترسی آسان به آب آشامیدنی بهداشتی و جلوگیری از تخلفات احتمالی از جمله نصب انشعاب های غیر مجاز بعمل است .

سلطانی همچنین از فروش شش هزارو۳۹۷ فقره انشعاب آحادی فاضلاب در شهرهای نیشابور، سبزوار،گلبهار،تربت حیدریه ،طرقبه و شاندیز ،گناباد در مدت یاد شده خبرداد شد که نسبت به هدف بودجه ای سال جاری که ۱۲هزارو۲۷۰ فقره فروش انشعاب فاضلاب است ۵۲ درصد آن محقق شد.

وی خاطر نشان کرد: در صورت ایجاد زیر ساخت های لازم و توسعه شبکه فاضلاب تا پایان سال این معاونت موفق به اجرای کامل اهداف بودجه ای این بخش خواهد شد.

وی یادآورشد: این شرکت در حال حاضر به یک میلیون و ۲۶۵هزار مشترک آب و ۲۲۲هزارمشترک فاضلاب در شهرها و روستا های استان خدمت رسانی می کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن