ورزشی

نفرات برتر مسابقات پارکور خراسان رضوی معرفی شدند

کد خبر : 43528

به مناسبت گرامی داشت ولادت با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار نفرات برتر پارکور فری رانینگ بانوان معرفی و مدال های خود ر ادریافت کردند.

به گزارش صبح مشهد، مسوول کمیته پارکور فری رانینگ خراسان رضوی با اعلام این خبر گفت: مراسم اهدای مدال و احکام نفرات برتر انتخابی پارکور استان در بخش بانوان و آقایان با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

محمد ذوقی ادامه داد:طی مراسمی که با حضور ناصحی و علوی مقدم عضو شورای شهر مشهد،هانیه امانی نایب رپیس هیات انجمن های ورزشی،مهدی خراسانی(حامی مالی مسابقات) و سید الحسینی نایب رپیس کمیته پارکور در مجموعه فرهنگی -ورزشی شهید ساجدی سالن آزادی باشگاه پارکوربرگزارشد مدال و احکام نفرات اول تا سوم رقابت ها استانی بانوان و آقایان در دو آیتم اسپید و فری رانینگ اهداء شد.

وی افزود نفرات برتر بانوان رده سنی بزرگسالان بخش speedفاطمه دشتکی،معصومه ابری،زهرا واضحی به ترتیب اول تا سوم شدند.نفرات برتر رده سنی جوانان بخش speedریحانه رحمانی،یگانه دهقان،زهرا قاسمی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.دربخش free runningهانیه سالکی،مریم کهنمویی وریحانه رحمانی به ترتیب اول و سوم را کسب کردند.در رده سنی نوجوانان بخش speedالناز محمدخانی،فاطمه افضلی،ستایش دوست محمدی.و دررشته free running الناز محمدخانی،ستایش دوست محمدی،کیمیا حاجی حسین لو به ترتیب اول تا سوم شدند. درده سنی نونهالان بخش speedدیانا شفقتی،آسیه الهی،ستایش جوان وبخشfree running آسیه الهی،فاطمه رحیمی،مهدیه مرادیان به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آورند.

ذوقی اضافه کرد: در بخش آقایان در رده سنی زیر ۱۶سال یوسف قنبر زاده،سجاد درویشی و علی رضا حاجی زاده به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.در رده سنی زیر ۱۹سال علی رضا رحیم زادگان ،وحید رفیعی و امیر صابری به ترتیب اول تا سوم شدند و در رده سنی بزرگسالان نیز مرتضی فیضی،علی شرفی و عرشیا خالقی به ترتیب مقام های اول تا سوم را نیز کسب کردند.

وی یادآور شد: این رقابت ها در سه رده سنی زیر ۱۶ سال، زیر ۱۹ سال و بالای ۱۹ سال(بزرگسال) ۲۸آبان ماه ویژه آقایان و پنجم آذرماه ویژه بانوان برگزار شد.

مسوول کمیته پارکور خراسان رضوی با اشاره به این که پارکور جزو مهیج ترین ورزش‌های جهان شناخته می‌شود تصریح کرد:خدا را شاکریم بابت همراهی و حمایت های گرم و صمیمانه همه بزرگواران که در راستای پیشبرد و توسعه ورزش پارکور تلاش می کنند و امیدواریم این همبستگی و یاری رساندن تداوم داشته باشد و بتوانیم در سطح کشور رتبه های خوب و قابل توجه را کسب کنیم و شاهد پیشرفت اهداف ورزشی در این راستا باشیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن