اجتماعیاسلاید شو

فرمانده انتظامی خراسان رضوی: از ارزش های نظام پاسداری و توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنیم

کد خبر : 42676

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: پلیس امروز در بطن جامعه و مردم در حال انجام ماموریت است و با همه داشته‌ها برای تامین امنیت مردم آماده هر ماموریتی هستیم.

به گزارش صبح مشهد، سردار محمد کاظم تقوی روز شنبه در مراسم صبحگاه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در خراسان رضوی افزود: امروز نیروی انتظامی در سایه ولایت در نوک پیکان ماموریت‌هاست و تلاش می‌شود ماموریتهای نظامی و انتظامی از مرزها تا شهرها با همه فراز و نشیب‌ها به سرانجام برسد.

وی اضافه کرد: در همه عرصه‌ها و در اجرای فرامین رهبری از همه ارزشهای نظام پاسداری و توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنیم.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: عرصه‌های اجتماعی، کانون فعالیت دشمنان است اما با هوشیاری، به دشمنان اجازه هیچ مانوری را نمی‌دهیم.

تقوی افزود: با شیوع ویروس کرونا طی ۲۰ ماه گذشته تهدیداتی وجود داشت اما پرسنل در این سنگر هم به خوبی ماموریتهای خود را به انجام رساندند و بیش از ۱۰ نفر از پرسنل در این مدت به دلیل کرونا جان خود را از دست دادند.

وی اضافه کرد: نیروی انتظامی در اجرای منویات رهبری در مانور همدلی نیز حضوری فعال داشت و بیش از ۶ مرحله رزمایش همدلی در استان خراسان رضوی اجرا شد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: در عرصه انتخابات هم با تلاش نیروهای بصیر نظامی و انتظامی در کنار سایر نیروها، حماسه خلق شد.

سردار تقوی افزود: پلیس استان خراسان رضوی طی یک سال گذشته در بخش خدمات امدادی، انتظامی و قضایی پاسخگوی پنج میلیون تماس تلفنی بود همچنین همچنین طی یک سال گذشته ۳۴ تن انواع مواد مخدر کشف و ۲۸ باند تهیه و توزیع مواد مخدر منهدم و برخورد با اراذل و اوباش نیز با جدیت پیگیری شد.

وی اضافه کرد: در مرزها نیز با همکاری ارتش و سپاه، به صورت مقتدر حضور داریم و در حفظ امنیت مرزها جانانه ایستاده‌ایم.

هفته نیروی انتظامی امسال به دلیل همزمانی با ایام پایانی ماه صفر با یک هفته تاخیر از امروز ۱۷ مهر ماه آغاز و مراسم صبحگاه مشترک یگان‌های نمونه نظامی و انتظامی خراسان‌ رضوی نیز در نخستین روز از هفته نیروی انتظامی در مشهد با حضور جمعی از مسوولان نظامی، امنیتی و استانی برگزار شد.
منبع: ایرنا خراسان رضوی

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 12 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن