استانی

مراکز آموزش نیروی انتظامی در نیشابور و سبزوار فعال شدند

کد خبر : 42017

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتطامی خراسان‌ رضوی از آغاز فعالیت مراکز آموزش نیروی انتظامی در شهرستانهای نیشابور و سبزوار برای پذیرش مشمولان پایه خدمتی خبر داد.

به گزارش صبح مشهد، سرهنگ سید محسن شجاعی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مراکز با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا به منظور جلوگیری از تجمع مشمولان و خانواده‌ها در معاونت وظیفه عمومی استان خراسان رضوی در مشهد،در شهرهای نیشابو و سبزوار فعال شده‌ است.

وی اضافه کرد: همچنین به منظور رفاه حال خانواده‌ها و کوتاه کردن مسیر و به حداقل رساندن تردد مشمولان از اول شهریور ماه امسال، مشمولان شهرستانهای مه‌ولات، زاوه، بردسکن، خلیل‌آباد، کاشمر، بجستان، رشتخوار، خواف و گناباد از تربت حیدریه به خدمت اعزام می‌شوند.

معاون وظیفه عمومی خراسان‌ رضوی گفت: مشمولان این شهرستانها باید اول شهریور ماه به تربت حیدریه، شهرک ولیعصر، نبش خیابان علم الهدی، کلانتری ۱۲ مراجعه کنند.

سرهنگ شجاعی افزود: متعهدان خدمت در آموزش و پرورش نیز که تا کنون نسبت به ثبت تعهد خدمتی خود در دفاتر پلیس +۱۰ اقدام نکرده‌اند هر چه سریعتر فرم متعهدان خدمت در آموزش و پرورش را از اداره کل آموزش پرورش خراسان رضوی اخذ و با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ در سراسر استان تعهد خدمتی خود در آموزش و پرورش ثبت کنند در غیر این صورت این معاونت هیچ گونه خدماتی چون خروج از کشور و اخذ وام از بانکها را به آنها ارائه نخواهد کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن