اسلاید شوشهری

عضو منتخب شورای ششم مشهد اعلام کرد:

پنج شنبه؛ برگزاری مراسم تحلیف شورای ششم

کد خبر : 41793

عضو منتخب ششمین دوره شورای اسلامی مشهد با اعلام این که در روز پنج شنبه مراسم تحلیف شورای ششم در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود، گفت: با توجه به این که حجم کارهای بر زمین مانده زیاد است، قبل از استقرار کمیسیون‌‌های تخصصی شورای اسلامی شهر، به صورت غیررسمی رای گیری صورت گرفت و بنده نیز مقرر شد در کمیسیون حقوقی و نظارت و همچنین در کمیسیون اقتصادی و سرمایه گذاری حضور داشته باشم.

به گزارش فارس، دایمی گفت: تغییری که در دوره ششم در کمیسیون حقوقی رخ داده، این‌ است که عنوان نظارت و پایش را بر کمیسیون حقوقی اضافه کردیم، چرا که بر این باوریم شورای شهر باید شورای شهر باشد نه شورای شهرداری، از همین رو با توجه به اهمیت و نمود نظارت، باید آن را علاوه بر شهرداری بر دیگر دستگاه‌های شهر نیز اجرایی کنیم.

وی تصریح کرد: با اطلاق عنوان نظارت و پایش بر کمیسیون حقوقی شورای ششم، این کمیسیون می‌تواند از باب تذکر و نظارت در صورت ترک فعل، نهاد متخلف را به دستگاه قضایی معرفی کند. دایمی گفت: نظر شورای اسلامی مشهد به حذف و کم کردن حضور بانوان در حوزه مدیریت نیست و کم توجهی به حقوق بانوان خط قرمز مدیریت شهری و شورای شهر خواهد بود و قطعا در آینده از ظرفیت بانوان در مدیریت های کلان شهر بیشتر از گذشته استفاده می‌کنیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن