اسلاید شوشهری

دوچرخه‌سواران مشهدی مسیر این شهر تا حرم امام خمینی(ره) را رکاب می‌زنند

کد خبر : 40746

کاروان دوچرخه‌سواران مشهدی حامل پرچم متبرک حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) مسیر مشهد تا حرم امام خمینی (ره) را رکاب می‌زنند.

به گزارش صبح مشهد، رییس هیات دوچرخه سواری مشهد روز یکشنبه به خبرنگاران گفت: تقی نورالهی، رضا مهری، هادی خاوری، جلال فولادی، جواد ویژه، امیر رحیم زاده، سهیل تقوی و سعید حسین زاده اعضای این کاروان هستند که صبح فردا همزمان با سوم خرداد حرکت خود را آغاز می‌کنند.

ایرج فخارزاده افزود: اعضای این گروه سابقه چهار تا ۱۱ مرتبه رکابزنی مشهد تا تهران را در کارنامه خود دارند.

وی همچنین با اشاره به اقدامات انجام شده برای این رشته ورزشی در مشهد ادامه داد: با تفاهمی که با شهرداری این شهر انجام شده قرار است ۲۸۰ کیلومتر مسیر دوچرخه سواری در مشهد ایجاد شود که تا کنون ۱۸۰ کیلومتر آن آماده شده است.

رییس هیات دوچرخه سواری مشهد با اشاره به هزینه زیاد ورزش دوچرخه سواری گفت: یک قهرمان ملی این رشته که دوره بین المللی را هم در کشور کره طی کرده بود به علت نداشتن توان مالی برای خرید دوچرخه از این رشته کنار رفت.

وی افزود: در حال حاضر با چند فروشگاه دوچرخه تفاهم شده که برای افرادی که از سوی این هیات به آنها معرفی می‌شوند با سود کمتر و به صورت اقساط دوچرخه واگذار کنند.

مدیرکل پست خراسان رضوی نیز گفت: کاروان دوچرخه سواران مشهدی شامل ۶ نفر از دوچرخه سواران این اداره کل و دو نفر از دوچرخه سواران هیات دوچرخه سواری استان هستند که فردا عازم حرم امام خمینی (ره) می‌شوند.

سید احمد موسوی با بیان اینکه این حرکت به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد از سال ۷۳ هر سال توسط ورزشکاران این اداره کل انجام می‌شود افزود: امسال هم دوچرخه سواران مسافت هزار و ۲۷۰ کیلومتر را طی ۱۰ روز در مسیر مشهد، بجنورد، گرگان، مازندران، چالوس، البرز و تهران رکاب خواهند زد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن