شهری

بهره برداری از بوستان «اردیبهشت» در حاشیه مشهد

کد خبر : 40702

در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، شهردار مشهد و جمعی از مدیران شهری و استانی، بوستان ۵ هکتاری «اردیبهشت» در حاشیه شهر مشهد با اعتبار ۳۳ میلیارد تومانی به بهره برداری رسید.

به گزارش صبح مشهد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، آیت ا… علم الهدی نماینده ولی فقیه در استان، در این مراسم با اشاره به بهره برداری از بوستان اردیبهشت در ١٨٠ روز گفت: وظیفه خود می‌دانم از شوراهای چهارم و پنجم تشکر کنم، کارنامه این دو شورا شیب شهر ما را عوض کرد و خوشبختانه با برنامه ای که عزیزان ما در شورای پنجم داشتند، شیب شهر را از نقطه مرفه نشین به حاشیه شهر منتقل کرد و اکنون ما شاهد آبادانی هایی که در حاشیه شهر رخ می دهد، هستیم.

وی افزود: بنده به عنوان یک طلبه که وظیفه خدمت رسانی به قشر آسیب پذیر را دارم، از کارنامه این دو شورا تشکر می کنم. شهردار خدمت گزار و جهادگر مشهد با همه استعداد و‌نبوغ فکری و توان جوانی خود، در این مسیر جهادگرانه فعالیت کردند. امام جمعه مشهد گفت: خوشبختانه در دوران مدیریت شهری دکتر کلایی، شاهد فعالیت های زیاد و خدمات ارزشمندی در این منطقه بودیم.

وی تصریح کرد: بهره برداری از یک پارک در ۱۸۰ روز یک اقدام جهادی است، ما مسئولان را این گونه می خواهیم.محمدرضا کلایی شهردار مشهد نیز در حاشیه این مراسم گفت: شعار یک حاشیه کمتر صدها فرصت بیشتر، برازنده شهرک شهید رجایی است. وی افزود: یکی از پروژه هایی که بیش از ۳۵ سال مورد درخواست شهروندان منطقه مهریز بوده این است که زمین ۵ هکتاری دیوار شده این منطقه به فضای سبز عمومی‌ و پارک تبدیل شود.

وی افزود: طی توافقی که با آستان قدس رضوی انجام شد، در همان شش ماهی که قول داده بودیم، این پروژه به بهره برداری رسید. امیدواریم سایر پروژه هایی که مکمل آن است مانند بزرگراه شهید هریری و پل آن و پارک کشاورزی و زمین ۲۱ هکتاری که مرتبط با بازآفرینی شهری است، در اسرع وقت ایجاد شود. کلایی با بیان این که رسیدگی به مناطق کم برخوردار از وظایف ماست، تصریح کرد: هدف گیری ما شهرک های شهیدان رجایی و باهنر است و امیدواریم بتوانیم شاخص های خدماتی آن را به سطحی برسانیم که به عنوان منطقه کم برخوردار از آن یاد نشود.احسان قاضی زاده هاشمی، نماینده مجلس نیز در این مراسم گفت: مناطق حاشیه شهر نیازمند توجه و سرمایه گذاری است و پروژه های شهری شهرداری مشهد بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

منبع:  پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن