اسلاید شوشهری

از روز سه‌شنبه؛ خروج خودروهای بومی از مبادی خروجی خراسان رضوی مطلقا ممنوع است

کد خبر : 40543

رئیس پلیس‌راه خراسان رضوی از ممنوعیت خروج خودروهای بومی از مبادی خروجی شهرها از ظهر روز سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه خبر داد.

صبح مشهد– سرهنگ حسین میش‌مست در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص ممنوعیت سفر در تعطیلات عید فطر اظهار کرد: مطابق مصوبه ستاد ملی کرونا در راستای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، از ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه تا ظهر روز شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه تمامی سفرهای بین شهری ممنوع است.

وی افزود: ممنوعیت سفر شامل تمام شهرها خواهد شد و شهرهای با وضعیت آبی و زرد نیز شامل این طرح خواهند شد. ورود و خروج از شهرهای با رنگ قرمز یک میلیون تومان و شهرهای با رنگ نارنجی، زرد و آبی ۵۰۰ هزار تومان جریمه دارد.

رئیس پلیس‌راه خراسان رضوی تاکید کرد: تمام دوربین‌های محورهای مواصلاتی در راه‌های خراسان رضوی در این طرح فعال است و تردد هرگونه خودرو ثبت و اعمال قانون خواهد شد.

میش‌مست خاطرنشان کرد: پیش از آغاز این طرح، خروج خودروهای بومی در مبادی ورودی شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی بررسی می‌شد، اما از روز سه‌شنبه خروج تمامی خودروها حتی برای استفاده از باغ و ویلاهای شخصی و سفر به تفرجگاه‌های بین راهی ممنوع است و خودروهای متخلف اعمال قانون می‌شوند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن