اقتصادی

در آستانه آغاز ماه مبارک رمضان صورت گرفت

دعوت بهزیستی خراسان رضوی از مردم برای مشارکت در پویش ملی “ضیافت همدلی”

کد خبر : 40133

بهزیستی خراسان رضوی، برای پذیرش کمک‌های نیکوکاران به جهت یاری رساندن به مددجویان نیازمند در ماه مبارک رمضان، آماده شده است.

به گفته‌ی سرپرست بهزیستی خراسان رضوی، فهرست مددجویان نیازمند برای نهادهای دست‌اندکار و یاری‌رسان مانند آستان قدس رضوی، ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و سازمان اموال تملیکی ارسال گردیده و بهزیستی آماده‌ی دریافت کمک‌های این نهادها برای توزیع بین مددجویان نیازمند است.

دکتر مسعود فیروزی با بیان اینکه برای خیریه‌ها در سال جاری سهمیه‌ی سبد غذایی تعیین شده، تأکید کرد: این میزان سبد غذایی، جزو شاخص‌های مهم ارزیابی عملکرد آنها می‌باشد و مؤسسات و مراکزی که کمتر از این میزان، سبد غذای جمع‌آوری و توزیع کنند امتیاز منفی می‌گیرند.

وی همچنین ۲۵ فروردین تا ۲۲ اردیبهشت را ایام پویش “ضیافت همدلی” عنوان کرد و گفت: این پویش اقلامی مانند اقلام معیشتی، بهداشتی، کمک هزینه‌ی معیشت، غذای گرم، هزینه درمان، آزادی زندانیان و ازدواج و جهیزیه را شامل می‌گردد که نیکوکاران می‌توانند در این زمینه‌ها به مددجویان ما کمک کنند.
وی از رسانه‌ها خواست رسالت خود را در تبلیغات، فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی در این زمینه اجرایی نموده و نیکوکاران را برای مشارکت گسترده و فعال در این پویش، دعوت نمایند.

فیروزی در خصوص کمک‌های غیر نقدی مؤسسات خیریه نیز یادآور شد: مقرر شده که در سال جاری، تمام اقلام کمک‌های غیر نقدی، در سامانه مشارکت‌های مردمی بهزیستی کشور ثبت و ارزش‌گذاری کمی صورت گیرد.

وی همچنین در زمینه‌ی عملکرد پویش و کمک‌های رمضانی در روستاها گفت: در روستاها کانون‌هایی متشکل از نهادهای محلی مانند شوراها، بسیج، معتمدین و نیکوکاران انفرادی یا مراکز خیریه با محوریت تسهیلگر برنامه‌ی سی‌‌بی‌آر یا مرکز مثبت زندگی تشکیل خواهد شد و این کمک‌ها را ساماندهی می‌نماید تا بین مددجویان نیازمند توزیع گردد.

وی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات ماه مبارک، از شهروندان خراسانی خواست در پویش ضیافت همدلی مشارکت فعال داشته و از مددجویان کم‌توان و کم‌بضاعت، دستگیری نمایند.

شایان ذکر است راه‌های مشارکت مردم و خیرین در ضیافت همدلی به شرح ذیل می باشد:
سامانه پرداخت کمک‌های مردمی از طریق همراه: #۱۴۰۰۰۲۶*۴*۷۳۳*
سامانه پرداخت کمک‌های مردمی از طریق همراه اول: #۷۴۱*۱*
تله پرداز اپلیکیشن آپ
اپلیکیشن باد صبا (نیکوکاری)
صدقه تلفنی تماس از طریق تلفن ثابت: ۹۰۹۵۱۱۵۰۰۱
واریز به وسیله فیش از طریق حساب مشارکت‌های مردمی ۱۱۰۰۰ نزد بانک ملی
شماره حساب مشارکت‌های مردمی: ۲۱۷۳۴۵۱۷۱۱۰۰۰
شماره شبا: IR270170000002173451711
شماره کارت: ۷۳۲۴-۹۹۵۱-۹۹۱۸-۶۰۳۷
تلفن ۳۲۲۳۲۶۰۵ معاونت مشارکت های مردمی بهزیستی خراسان رضوی

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا
بستن