استانیاسلاید شو

هوای خراسان رضوی گرم می‌شود

کد خبر : 39704

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: میانگین دمای هوا در این استان با خروج سامانه بارش‌زا از فردا (سه‌شنبه) روند افزایشی خواهد داشت.

صبح مشهد– مرتضی اثمری در گفتگو با خبرنگار ما افزود: بیشینه دمای هوای امروز مشهد ۹ درجه سلسیوس بود که از فردا به تدریج افزایش یافته و تا روز جمعه هفته جاری با افزایش ۱۳ درجه‌ای به ۲۲ درجه خواهد رسید.

وی ادامه داد: کمینه دمای امشب مشهد نیز ۲ درجه سلسیوس پیش‌بینی شده که به تدریج افزایش یافته و جمعه شب به هشت درجه خواهد رسید.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: شب گذشته کمینه دمای هوا در ۶ شهرستان خراسان رضوی شامل ریوش، قوچان، نیشابور، فریمان، جوین و خوشاب زیرصفر بود که کمترین آن طی این مدت در شهرستان ریوش با سه درجه زیرصفر بود و سه‌شنبه شب کمینه دمای هوا در این شهرستانها به بالای صفر می‌رسد.

وی افزود: دیشب وزش باد شدید نیز در برخی مناطق خراسان رضوی رخ داد که بیشترین شدت آن در شهرستان طرقبه و شاندیز با سرعت ۸۲ کیلومتر در ساعت گزارش شده است و از فردا شدت وزش باد در استان کاسته خواهد شد.

اثمری ادامه داد: بارش باران و برف که طی روزهای اخیر در خراسان رضوی جریان دارد، به صورت پراکنده تا ساعات پایانی امشب ادامه خواهد داشت.

وی گفت: فردا جو آرام و آسمان صاف همراه با کاهش ابرناکی در مناطق مختلف این استان حاکم خواهد بود.

منبع: ایرنا

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن