اسلاید شوشهری

همزمان با ایام جشن نیمه شعبان :

مرحله پنجم طرح نذر هشتم در زندان مرکزی مشهد اجرا شد

کد خبر : 39687

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خراسان رضوی ، با مشارکت امام جماعت و نمازگزاران مسجدامام علی(ع) روستای ساغروان ، ۱۰ زندانی نیازمند در قالب طرح نذر هشتم از زندان آزاد شدند.

صبح مشهد– جانفدا مدیر کل زندان های خراسان رضوی ضمن اعلام این خبرگفت: در این طرح هشتم هر ماه هشت زندانی نیازمندبه نیت امام هشتم با مشارکت و همت خیرین و نمازگزاران مساجد از زندانهای استان آزاد می شوند که این ماه نیزدر اولین روزهای سال جدید و همزمان با جشن نیمه شعبان در اجرای مرحله پنجم این طرح با مشارکت مرکز رسیدگی به امورمساجد، امام جماعت و نمازگزاران مسجد روستای ساغروان۱۰ نفر از زندانیان نیازمند از زندان آزاد شدند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: طرح نذر هشتم به سبب مشارکت مساجد در موضوع آزادی زندانی و تحت پوشش قراردادن خانواده وی در زمینه های اجتماعی،فرهنگی و تربیتی و معیشتی متفاوت با سایر طرح های آزادی زندانیان می باشد.

مدیر کل زندان های خراسان رضوی ضمن قدردانی از امام جماعت و خیرین و نمازگزاران مسجد روستای ساغروان گفت : این تعداد زندانی با پرداخت یک میلیارد ریال بدهی توسط خیرین از زندان آزاد شدند و بلافاصله پس از آزادی به زیارت امام رضا(ع) مشرف شدند.
شایان ذکر است از ابتدای این طرح تا کنون ۴۲ نفر از زندان های استان خراسان رضوی آزاد شدند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن