اقتصادی

توزیع بیش از ۱۱ هزار تن کالای اساسی در خراسان رضوی آغاز شد

کد خبر : 39339

رییس اداره بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از توزیع ۱۱ هزار و ۶۰۰ تن اقلام اساسی طرح تنظیم بازار تا پایان امسال خبر داد.

صبح مشهد– حمیدرضا رجوعی روز یکشنبه در حاشیه نشست کارگروه تنظیم بازار خراسان رضوی به خبرنگار ایرنا گفت: در راستای اجرای طرحهای توزیع اقلام اساسی در استان و به منظور جلوگیری از التهابات ناشی از افزایش تقاضا تا پایان امسال این میزان کالا شامل گوشت مرغ منجمد، قند و شکر، روغن و برنج هندی به قیمت مصوب در بازار توزیع می‌شود.

وی اضافه کرد: این میزان شامل هزار و ۳۰۰ تن گوشت مرغ منجمد، ۲ هزار و ۴۰۰ تن برنج هندی، ۲ هزار و ۹۰۰ تن شکر سفید، هزار و ۵۰۰ تن قند و سه هزار و ۵۰۰ تن روغن است که با نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار کشور در استان عرضه می‌شود.

رییس اداره بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در این طرح هر کیلوگرم گوشت مرغ منجمد ۱۵۵ هزار ریال، برنج هندی ۱۸۵ هزار ریال، شکر سفید ۸۷ هزار ریال و قند ۹۵ هزار ریال عرضه می شود.

رجوعی افزود: کالاهای اساسی مزبور از طریق شبکه‌های صنفی منتخب و فروشگاه های زنجیره ای در حال توزیع است و با برنامه ریزی انجام گرفته، توزیع کالاهای اساسی تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی می توانند مراتب را به سامانه ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی اطلاع دهند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن