شهری

شرط و وعده شهردار مشهد برای کال طرق

کد خبر : 35071

شهردار مشهد در پاسخ به درخواست ساکنان شهرک طرق برای سامان دهی کال واقع در این محل گفت: آمادگی داریم در صورت تحویل حریم کال به شهرداری مشهد، کال طرق را کف سازی، بدنه سازی و حریم آن را به پارک خطی تبدیل کنیم.

به گزارش صبح مشهد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری، محمدرضا کلایی در نشست با شورای معتمدان شهرک طرق که با حضور شهناز رمارم عضو هیئت رئیسه شورای شهر برگزار شد، افزود: یکی از اولویت های مدیریت شهری بازآفرینی محلات هدف است که در همین راستا دفاتر تسهیل گری برای جلب مشارکت مردم از جمله در شهرک طرق راه اندازی شده است. وی تصریح کرد: خوشبختانه سند توسعه طرق از سوی دفتر تسهیل گری این منطقه آماده و ارائه شده است که در آن مطالبات و خواسته های ساکنان مورد توجه قرارگرفته است.

وی با بیان این که یکی از درخواست های ساکنان، راه اندازی دفتر پیشخوان در طرق برای تسهیل در پاسخ گویی به آن هاست، اظهارکرد: ما نیز موافق راه اندازی دفتر پیشخوان در طرق هستیم لذا این موضوع هرچه سریع تر باید پیگیری و اجرایی شود، همچنین محدوده ایوان طرق نیز تحت پوشش دفتر تسهیل گری قرارگیرد. کلایی درخصوص بازگشایی و تعریض بولوار ولی عصر(عج) به عنوان یکی دیگر از مطالبات ساکنان این شهرک گفت: با توجه به این که تعریض این معبر نیاز به تملک تعدادی پلاک واقع در مسیر دارد، سازمان زمین و مسکن باید اعتبار لازم را در اختیار شهرداری منطقه قراردهد. شهردار مشهد اظهار کرد: یکی از مشکلات شهرک طرق، کال واقع در این محدوده است که ساکنان درخواست سامان دهی آن را دارند، ما برای سامان دهی کال و تبدیل حاشیه آن به پارک خطی آمادگی داریم اما این کار نیازمند تحویل اراضی حریم و بسترکال از سوی آب منطقه ای به شهرداری است که آن را پیگیری خواهیم کرد.

وی در پاسخ به یکی دیگر از مطالبات ساکنان شهرک طرق در راستای تجهیز سالن ورزشی ویژه بانوان این شهرک و همچنین تکمیل فضای سبز و تامین نور جاده محمد آباد به طرق نیز افزود: آماده همکاری برای تجهیز سالن ورزشی هستیم و تامین نور و تکمیل فضای سبز جاده محمد آباد به طرق را نیز پیگیری خواهیم کرد. کلایی همچنین در خصوص کمبود فرهنگسرا و فضای فرهنگی درطرق نیز گفت: در صورت تامین زمین برای احداث کتابخانه در شهرک طرق اقدام خواهیم کرد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی شهرداری

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + شش =

دکمه بازگشت به بالا
بستن