اخبار مهم

«گرگ مرموز» با دختر ۱۷ ساله مشهدی چه کرد+ جزییات

کد خبر : 32489

مرد متاهل پس از ۲۸ سال زندگی مشترک ودر اقدامی سیاه دور از چشمانش همسر و فرزندانش با دختر دانش آموزی رابطه شومی داشت.
به گزارش صبح مشهد به نقل از نامه نیوز هیچ گاه فکر نمی کردم همسرم بعد از ۲۸ سال زندگی صادقانه، این گونه به من خیانت کند. قصد ندارم از او طلاق بگیرم اما دیگر هرگز زیر یک سقف با او زندگی نخواهم کرد چرا که او با سوء استفاده از موقعیت شغلی ومالی خودش با دختر نوجوانی در ارتباط بوده است.
زن ۴۸ ساله ای به نام مهناز که تحصیلات عالیه دارد در حالی که بیان می کرد قصد داشتم بعد از بازنشستگی سفرهای خارجی را با همسرم تجربه کنم اما ماجرای خیانت او روح و روانم را به هم ریخت.

زن جوان در تشریح ماجرای تلخ زندگی اش گفت: ۲۰ ساله بودم که با «رضا» ازدواج کردم اما در طول ۲۸ سال زندگی مشترک گویی در خواب غفلت بودم و همه تلاشم را برای یک زندگی خوب و آینده ای بهتر به کار می گرفتم. همسرم سمتی در یکی از مراکز آموزشی داشت و من هم هر ماه حقوقم را دو دستی به او تقدیم می کردم تا با کمک یکدیگر آشیانه خود را بسازیم و فرزندان خوبی تربیت کنیم با وجود این نمی دانم در کجای این زندگی مشترک اشتباه کردم که همسرم راه را به خطا رفت و با این جرم سنگین درحالی روبه رو شد که آبرو و اعتبار ما نیز در معرض خطر قرار گرفت.

آرزوهای زیادی داشتم چرا که بعد از سال ها زحمت کشی در آستانه بازنشستگی قرار گرفته بودم و می خواستم در کنار او از دوران بازنشستگی ام لذت ببرم و سفرهای خارجی را تجربه کنم.

وقتی همکارانم گاهی از همسرانشان غیبت می کردند و از زشتی های زندگی سخن می گفتند آن ها را نصیحت می کردم و تذکر می دادم که نباید به همسرشان «بدبین» باشند چرا که «سوء ظن» آفت زندگی است اگرچه هنوز هم به این حرف اعتقاد دارم ولی حالا می فهمم که بی تفاوتی و بی خیال بودن درباره هر نوع رفتار خارج از عرف نیز درست نیست و نباید هر رفتار هنجارشکنانه ای را با کلمه اعتماد سرپوش گذاشت.

این زن میان سال با بیان این که طوری غافلگیر شده ام که هنوز در شوک به سر می برم، ادامه داد: از چند سال قبل همسرم مدام با تلفن همراه هوشمندش مشغول بود ولی من اهمیتی به این موضوع نمی دادم و فکر می کردم مانند بقیه افراد در شبکه های مجازی و اجتماعی سیر می کند تا این که مدتی قبل به طور ناگهانی از خانه بیرون رفت و دیگر بازنگشت.

من که نگران بودم بعد از چند ساعت با بیمارستان ها وحتی آشنایانمان در شهرستان تماس گرفتم ولی خبری از او نیافتم به ناچار برای گزارش گم شدن همسرم به کلانتری رفتم که آن ها مرا به آگاهی هدایت کردند وقتی وارد پلیس آگاهی خراسان رضوی شدم گویی دنیا دور سرم خراب شد؛ همسر ۵۴ ساله ام را به اتهام اغفال یک دختر دانش آموز دستگیر کرده بودند.
آن جا بود که فهمیدم براساس برخی شواهد موجود همسرم به خاطر موقعیت شغلی که در یکی از مراکز آموزشی داشت از حدود چهار سال قبل با دختری نوجوان آشنا شده است و …

اما موضوعی که بیشتر رنجم می داد این بود که فهمیدم وقتی آن دختر در سن ۱۷ سالگی و هنگامی که خواستگاری برای ازدواج داشت با تهدید همسرم روبه رو شده است. حالا هم …

بنا به این گزارش، پرونده «گرگ مرموز» در دادگاه کیفری یک خراسان رضوی در حال رسیدگی است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن