اخبار مهم

قتل مرد ۴۴ ساله با میله آهنی در مشهد

عامل قتل هولناک مرد پژوسواری که جسد وی درون دو کیسه گونی بزرگ در جاده روستای سالارآباد مشهد کشف شد، شب گذشته دقایقی بعد از دستگیری اعتراف کرد.
به گزارش اختصاصی خراسان، «سجاد-ی» متهم ۲۷ ساله این پرونده جنایی که با تلاش شش روزه کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به دام افتاد، در اظهاراتی تکان دهنده گفت: از دو سال قبل مرد پژوسوار را می شناختم و می دانستم که او در چه مکان هایی مسافرکشی می کند اما او آشنایی با من نداشت به همین دلیل روز چهارشنبه هجدهم تیر خودروی او را به طور دربستی اجاره کردم و او رابه بهانه بار گندم به منزل مجردی ام در خیابان پورسینا کشاندم و دست و پایش را بستم و با میله فلزی به سرش کوبیدم.

اما روز بعد وقتی خانواده آن مرد ۴۴ ساله (مقتول) در جریان قرار گرفتند به ناچار او را خفه و جسد را درون کیسه های بزرگ در محل کشف رها کردم! گزارش خراسان حاکی است، تحقیقات بیشتر در حالی ادامه دارد که گروه ویژه کارآگاهان به سرپرستی سرهنگ علی بهرامزاده (رئیس دایره قتل عمد آگاهی) بعد از شش روز ردزنی های اطلاعاتی به سرنخ های مهمی از این جنایت وحشتناک رسیدند و عامل قتل را که ساکن یکی از روستاهای سرخس است شناسایی کردند. بررسی های بیشتر که سرنخ های آن به یکی از اطرافیان مقتول می رسد با دستور قاضی احمدی نژاد و توسط سرهنگ نجفی (افسر پرونده) ادامه دارد.شایان ذکر است خبر این جنایت ۲۱/۴/۹۹ در صفحه حوادث به چاپ رسید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن