شهری

توطئه های پلید ۲ جوان برای زن مشهدی / او خودرویش خراب شده بود!

کد خبر : 27257

فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری دو عامل سرقت که با ترفندی خودروی پراید را جلوی چشمان مال باخته ربوده بودند، خبر داد.
به گزارش صبح مشهد به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «عباس صارمی» با اعلام این خبر گفت: چند روز قبل خانم جوانی خودروی سواری پراید خود را در چهارراه مخابرات مشهد پارک کرده بود و زمانی که قصد داشت خودرو را روشن کند، موفق نشد.
او قفل فرمان و قفل پدال را باز کرد و از دو مرد ناشناس که جلوی خودرو ایستاده بودند کمک خواست. فرمانده انتظامی مشهد افزود: این دو مرد ناشناس که خودشان خودرو را دستکاری کرده بودند تا روشن نشود با تظاهر به این که قصد کمک دارند جلو آمدند و در حالی که مال باخته کنار خیابان ایستاده و نظاره گرشان بود، خودرو را روشن کردند. وی خاطرنشان کرد: در این لحظه زن جوان جلو رفت و یکی از متهمان که می خواست سوار خودرو شود او را هل داد و دو سارق خیابانی با سرعت از صحنه متواری شدند.

سرهنگ صارمی گفت: با گزارش این موضوع به فوریت های پلیسی ۱۱۰، تحقیقات پرونده آغاز شد و پس از گذشت سه روز ماموران انتظامی خودروی سرقتی را که وسایل آن باز شده بود در محدوده خلق آباد مشهد کشف کردند. وی افزود: تیم های دایره تجسس کلانتری ۴۱ رسالت با همکاری مال باخته، موفق شدند فردی را که قصد داشت با استفاده از آگهی در فضای مجازی، یکی از اقلام سرقتی را به فروش برساند شناسایی و دستگیر کنند. فرمانده انتظامی مشهد تصریح کرد: این متهم که هیچ گونه سابقه کیفری نداشت و گویا با پیشنهاد سارقان برای خرید تعدادی از اقلام سرقتی به قیمتی اندک وسوسه شده بود در تحقیقات اولیه، مشخصات متهمان اصلی پرونده را به پلیس داد. سرهنگ صارمی گفت: ماموران کلانتری ۴۱ رسالت در اقدامی غافلگیرانه دو متهم سابقه دار را که به مواد مخدر اعتیاد دارند، دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان مقادیر دیگری از اموال مسروقه را کشف کردند. وی گفت: با دستورات مقام قضایی، تحقیقات پلیسی برای کشف دیگر سرقت های متهمان آغاز شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن