اجتماعیاخبار مهم

ماجرای جسد نیمه برهنه در جاده ابلق مشهد چیست

+ تصویر

پلیس به دنبال کشف اسرار قتل مردی با مو‌های فرفری است که جسد نیمه برهنه اش در اطراف کوره‌های آجرپزی جاده ابلق مشهد کشف شده است.

به گزارش صبح مشهد، ظهر پنج شنبه گذشته، رانندگان عبوری از جاده ابلق، جسد جوانی را مشاهده کردند که کنار گودالی در یک محور فرعی و خاکی در جاده ابلق رها شده بود.
در پی تماس شهروندان با پلیس ۱۱۰، بلافاصله نیرو‌های انتظامی عازم محل مذکور شدند و با حفظ صحنه کشف جسد، مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند. دقایقی بعد با حضور قاضی کاظم میرزایی و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، تحقیقات در این باره آغاز شد.

جسد مربوط به جوانی مو فرفری حدود ۲۶-۲۷ ساله بود که فقط شلوار به تن داشت و کمربند او نیز کنار جسد قرار داشت. بررسی‌های دقیق‌تر نشان می‌داد تصویر شمع خالکوبی شده روی بازوی دست راست وی وجود دارد. این در حالی بود که آثار ظاهری از جنایت بر پیکر وی وجود نداشت، اما برخی ظواهر عینی احتمال اعتیاد وی را قوت می‌بخشید.

ادامه تحقیقات که چندین ساعت به طول انجامید بیانگر آن بود که فرد یا افرادی جسد این جوان را که در محل دیگری جان باخته است کنار گودالی در نزدیکی جاده رها کرده و از محل گریخته اند. به دستور قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، جسد این جوان که شلوار مشکی کتان به تن داشت برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی مشهد انتقال یافت.

در همین حال مقام قضایی از شهروندان خواست چنان چه اطلاعاتی درباره هویت متوفی دارند با اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی یا پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند.

منبع:خراسان

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن