شهری

عضو شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفتگو با صبح مشهد؛ خیریه حمایت از بیماران آسیب پذیر توس تجربه ارزشمندی در کشور است/ مسئولین قدر بدانند

ابداع و ابتکار عمل خیریه حمایت از بیماران آسیب پذیر توس در جذب مشارکت های مردمی برای رفع مشکل درمانی بیماران نیازمند، تجربه ای ارزشمند و ستودنی است.

هشتصد و بیست و نهمین جلسه موسسه خیریه حمایت از بیماران آسیب پذیر توس با حضور یکی از اعضای شورای عالی حوزه های علمیه کشور در مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش صبح مشهد، حجه الاسلام و المسلمین حاج شیخ جواد مروی در حاشیه این جلسه در گفتگو با خبرنگار ما گفت: ابداع و ابتکار عمل جناب آقای بصیری پور و همکاران ایشان در نحوه جذب مشارکت های خیرین، عملی بی نظیر و تجربه ارزشمندی است که در سایر استان های کشور می تواند، اجرایی شود.

عضو شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به استقبال کم نظیر خیرین در جلسات چهارشنبه های امام رضایی برای کمک به بیماران اشاره کرد و افزود: من از خیریه های زیادی در سراسر کشور بازدید کرده ام ولی این سبک و نمونه را جایی ندیدم.

حجه الاسلام مروی ادامه داد، انسان از بودن در این مکان حقیقتا معنوی، حس خوب و شعفی دارد و ای کاش، این تجربه ارزشمند محدود نماند و حتی دولتی ها هم الگو بگیرند.

وی خاطر نشان ساخت: در جذب مشارکت های مالی خیرین، هر فردی با هر میزان مبلغی می تواند کمک کند و مساعدت به نیازمندان، اختصاص به یک قشر خاص پیدا نمی کند و این از امتیازات ویژه موسسه خیریه حمایت از بیماران آسیب پذیر توس است.

گفتنی است خیرین نیک اندیش در هشتصد و بیست و نهمین جلسه، مبلغ ۳۴۰ میلیون ریال به ۶۹ بیمار نیازمند کمک کردند.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن