اجتماعیزندگی

سکته دختر نوجوان خراسانی با دیدن فیلم ترسناک!

کد خبر : 22734

استفاده نادرست دختر از هدیه پدر، کار دستش داد و شب ترسناکی را تجربه کرد. مرد روستایی که به اصرار دخترش، یک گوشی هوشمند برای او خرید خبر نداشت فرزندش با دانلود فیلم ترسناک و مشاهده آن تا حد مرگ خواهد ترسید.

به گزارش صبح مشهد به نقل از رکنا، ماجرا از این قرار است که مرد روستایی با اصرار دخترش یک گوشی هوشمند برای او می خرد تا دخترش مثل سایر دوستانش از فضای مجازی استفاده کند و به قول امروزی ها به روز شود.

در شب حادثه، پدر خانواده به اتفاق همسرش برای شرکت در یک جشن راهی یکی از شهرهای خراسان شمالی می شوند و دخترشان همراه با یکی از دوستان خود که کاربلد فضای مجازی و اینترنت است در خانه تنها می مانند.

بعد از رفتن والدین، دختر نوجوان به پیشنهاد دوستش یک فیلم ترسناک خارجی دانلود می کند تا با تماشای آن شب هیجان انگیزی را تجربه کنند اما این آخر ماجرا نیست.

شب به نیمه نزدیک می شود که دختر نوجوان بعد از خاموش کردن چراغ خانه به اتفاق دوستش، فیلم هیجانی و ترسناک را تماشا می کنند. هر دقیقه که از زمان پخش فیلم می گذرد ترس بر دختر نوجوان غلبه می کند اما به خاطر شرم از دوستش دم نمی زند تا مبادا سوژه او شود. رفته رفته با رسیدن فیلم به صحنه های دلخراش و ترسناک دخترک وحشت زده می شود و دیگر نمی تواند ترسش را پنهان کند و ناگهان جیغ می زند و سکوت خانه را می شکند.

در این گیر و دار والدین دختر از راه می رسند و با اتفاق تلخی رو به رو می شوند.

دختر وحشت زده به خاطر ترس زیاد غش و سکته خفیف می کند.

پدر این دختر در این باره می گوید: زمانی که با دخترم رو به رو شدم خیلی وحشت کردم چون دیدم صورت و لب او کج شده است برای همین سریع او را به بیمارستان رساندیم.

پزشک بعد از معاینه دخترم اعلام کرد او به علت وحشت زیاد دچار سکته خفیف شده است و مدتی طول می کشد تا بعد از درمان، قیافه و صورتش به شکل اول برگردد.

با این که خطر از بیخ گوش دخترم گذشت اما این ماجرا درس عبرتی برای من و همسرم شد که دیگر قبل از آموزش های اولیه چیزی در اختیار فرزندان مان قرار ندهیم تا با استفاده نادرست از آن این گونه دچار دردسر نشویم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن