اجتماعیاخبار مهم

این ۴ مرد پلید با تاکسی به آرایشگاه زنانه رفتند !

سرقت از آرایشگاه های زنانه

رئیس کلانتری ۱۰۳ گاندی از دستگیری هفت نفر سارق اماکن و مالخرهایشان که به ویژه از آرایشگاه های زنانه با شیوه و شگرد خاصی سرقت کرده بودند خبر داد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از رکنا، سرهنگ حسینعلی ابن علی در تشریح این خبر بیان داشت:‌ چندی پیش بود که گزارش یک فقره سرقت از آرایشگاه زنانه در محدوده این کلانتری گزارش شد و ماموران عملیات کلانتری با حضور در محل به بررسی پرداختند و با به دست آمدن تصاویر ناواضح دوربین مدار بسته ای مشخص شد سارقان با استفاده از تاکسی زرد رنگ به محل آمده و سرقت کرده اند.

شگرد سارقان برای سرقت از آرایشگاه های زنانه

شگرد سارقان از این قرار بود که ابتدای امر محل را مدتی زیر نظر قرار داده و بعد از اینکه مطمئن می شدند آنجا ساکت است و کسی به محل عبور و مرور نمی کند بعد شکاندن قفل کرکره برقی، دو نفره کرکره را بالا می دادند و در ادامه دو آجر زیر کرکره می گذاشتند و با استفاده از همان قسمت باز به داخل راه پیدا می کردند و سرقت خود را مرتکب می شدند؛ آنها در این سرقت دستگاه تتو را به همراه تمامی لوازم موجود در آرایشگاه تتو سرقت کرده بودند.

با مشخص شدن این موضوعات تحقیقات برای دستگیری متهمان به جریان افتاد و مشخص شد این سرقت ها سریالی می باشد و سارقان به ویژه سرقت از آرایشگاه زنانه را هدف قرار داده اند.

بالاخره سحرگاه روز ۲۴ ماه گذشته یک فقره سرقت از شرکتی به ماموران عملیات کلانتری اعلام شد و ماموران با حضور در محل موفق شدند دو تن از سارقان که به ملک کناری محل ارتکاب سرقت رفته و پنهان شده بودند را دستگیر کنند.

بیشتر بخوانید:

 

فردی که راننده تاکسی این افراد بود نیز دستگیر و صراحتا به همکاری داشتن با این افراد اعتراف کرد و گفت که مدتی پیش با متهمان که در میدان شوش سوار خودروی اش شده بودند آشنا شده و با آنها ارتباط گرفته است که با توجه به اینکه متهمان به او پول خوبی می دادند، تصمیم می گیرد با آنها همکاری کند.

در ادامه تحقیقات فنی و پلیسی از دو متهم دیگر جریان داشت و مشخص شد این افراد همان سارقان آرایشگاه های زنانه می باشند که این بار برای سرقت از یک شرکت خصوصی به همراه همان تاکسی زرد رنگ اقدام کرده بودند، متهمان هر دو اعتراف کردند که سردسته باند فردی به نام حسین می باشد.

دستگیری حسین که ساکن یکی از شهرهای غربی ایران بود با هماهنگی قضائی انجام شد و با انتقال این فرد به کلانتری، او به فروش اموال به حسن و سعید اعتراف کرد. به این ترتیب پلیس وارد عمل شد و حسن را نیز دستگیر کردند که او خریدار ضایعات بود و در محل یکی از همدستان دیگر حسن نیز دستگیر شد.

با جریان داشتن این پرونده در انتها هفت نفر دستگیر شدند که با هماهنگی های قضائی سه نفر روانه زندان شده اند و چهار متهم نیز تحت نظر در کلانتری قرار دارند تا به جرائم دیگر آنها رسیدگی شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن