اجتماعیزندگی

زن ۲۴۰ کیلویی پس از مرگ دردناک مادر و پدرش ۱۶۳ کیلو از وزنش آب رفت+ تصاویر عجیب

مادر جوان که در سال های اخیر دارای وزن ۲۴۰ کیلوگرمی بود، به دلیل دردناکی اقدام به کاهش وزن کرد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از رکنا، یکی از بزرگترین و مهم ترین معضلات این روزها در هر جامعه ای، چاقی و افزایش بی رویه وزن می باشد که به دلیل آسان شدن فرایند انجام کارها به واسطه تکنولوژی و به دنبال ان بی تحرکی به سراغ برخی از ما آمده است .

یکی از مبتلایان به این معضل خانم ” شارون بلیک مور ” انگلیس می باشد که در طی سال های ۲۰۱۱ الی ۲۰۱۲ دارای وزن بسیار زیاد ۲۳۸ کیلوگرمی بود که زندگی او را همانند افراد چاق دیگر مختل کرده بود برای همین او به والدین خود قول داد تا لاغر شود.

“شارون” در سال ۲۰۱۰ مادرش را که دچار سرطان شده بود، از دست داد و دو سال بعد پدرش که همانند مادرش دچار سرطان شده بود او را تنها گذاشت و از دنیا رفت و این اتفاقات تلخ آغازی بود برای شروع متفاوت تر زندگی و عمل به قول هایی که به والدینش داده بود یعنی ازدواج ، به دنیا آوردن چندین فرزند و از همه مهم تر لاغر شدن.

پیش از این تصمیم لباس هایی که می پوشید، ۸XL بودند که از برخی فروشگاه های آنلاین تهیه میشد چراکه به سادگی در فروشگاههای سطح شهر یافت نمیشد . علاوه بر تمام مشکلات جسمی بحث تاثیر روحی روانی چاقی او را درگیر اعتماد به نفس پایین و خجالت کرده بود مدام تصور اینکه اطرافیان به دلیل چاقی او را دوست ندارند آزارش میداد به همین دلیل او تصمیم سفت و سخت و بلند مدتی را گرفت تا میزان قابل توجهی وزن کم کند.

او با استفاده از رژیم غذایی و تمرین مداوم موفق به کاهش وزن سریع شد و حالا بعد از گذشت سال ها، ۷۷ کیلوگرم وزن دارد اما همچنان ورزش را ادامه می دهد و این روزها همراه با دختر ۱۵ ساله خود به باشگاه می رود و شعار او این است:” تمرین کردن و سلامت ماندن، سرگرم کننده است!”

داستان این مادر جوان ۳۹ ساله در عین غمگین بودن، می تواند برای افرادی که دچار این نوع معضل هستند، بسیار الهام بخش باشد و مطمئنا پدر و مادر او به داشتن چنین فرزندی افتخار می کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 16 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن