پایتخت فرهنگ اسلامی

در یک مشارکت ۳ جانبه؛۹۰ مددجوی درگزی در طرح شوق زیارت به آرزویشان رسیدند

رئیس کمیته امداد درگز گفت: ۹۰ مددجوی بانو و سالمند از شهرستان درگز در قالب طرح شوق زیارت به مدت ۲ روز به مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش صبح مشهد به نقل از سایت خبری کمیته امداد صادق اکبری با اعلام اینکه انجام این برنامه برای سالمندان رایگان بود بیان کرد: این امر با مشارکت ۳ جانبه خیران، کمیته امداد و آستان قدس رضوی صورت گرفت.

وی با اشاره به اینکه انتخاب افراد درگزی برای این سفر معنوی وزیارتی با اولویت بانوان و سالمندان بود ادامه داد: هزینه میان وعده و رفت و برگشت با مشارکت خیران و کمیته امداد و اسکان و پذیرایی در مشهد مقدس به طور کامل توسط آستان قدس رضوی انجام شد.

رئیس کمیته امداد درگز همه آرزومند حداقل یک بار زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) در مشهد و یا دیگر اماکن مقدس زیارتی هستند از نیکوکاران خواست تا یاری گر نیازمندان و افرادی باشند که بضاعت مالی برای زیارت مشهد مقدس و اماکن زیارتی را ندارند وتاکنون نیز از این نعمت معنوی محروم بوده اند.

اکبری با اعلام اینکه، از ابتدای امسال تاکنون ۲۶۰ مددجو با مشارکت خیران، کمیته امداد و آستان قدس رضوی راهی مشهد مقدس شده اند، افزود: این اداره به چهار هزار و ۳۰۰ خانوار در قالب هشت هزار و ۱۵۰ نفر تمام خدمات را ارائه می دهد.

شایسته ذکر است: شهرستان درگز در ۲۷۰ کیلومتری شمال شرق استان واقع شده و ۱۶۰ کیلیومتر مرز مشترک با کشور ترکمنستان دارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن