اجتماعیزندگی

دو خیر پیش کسوت مطرح کردند؛ یاری رساندن به نیازمندان اول دل بزرگ می خواهد نه پول زیاد!

کد خبر : 21196

پیش شرط کمک به نیازمندان داشتن اراده و دلی آکنده از محبت است وبعد استطاعت مالی مد نظر قرار می گیرد.
هشتصد و نوزدهمین جلسه موسسه خیریه حمایت از بیماران آسیب پذیر توس با حضور گرم خیرین و یک مهمان پیش کسوت برگزار شد.
به گزارش صبح مشهد، مسعود کامرانی در گفتگو با خبرنگار ما با بیان این که برای اولین بار توفیق حضور در چنین جلسه ای را داشته ام، گفت: از عملکرد موسسه و نحوه جذب مشارکت ها برای یاری رساندن به بیماران نیازمند، توصیفات زیادی شنیده بودم، لذا تصمیم گرفتم شخصا در این جلسه حضور و به سهم خودم، کمکی برای رفع مشکلات بیماران معسر داشته باشم.
وی افزود: مشارکت خرد و جذب کمک های جزئی از خیرین شیوه مطلوب و منحصری است که من در این جا دیده ام و امروز شاهد بودم چطور گره از مشکلات ده ها بیمار نیازمند باز شد.

کامرانی تاکید کرد: کمک به نیازمندان قبل از این که پول زیاد و ثروت بخواهد، دست دل کمک کردن می خواهد و این فرصتی است که خداوند نصیب هر انسانی نمی کند.
وی عملکرد هیات مدیره و مدیر عامل خیریه حمایت از بیماران آسیب پذیر توس را مثبت ارزیابی کرد و در پایان گفت: وظیفه خود می دانم برای کمک به بیماران نیازمند ومعسر با موسسه همراهی و همکاری داشته باشم.

کمک به انسانها نهال عشقی است که تنها در روح و جان انسانهای بزرگ ریشه می دواند
مهدی خرسندی یکی دیگر از خیرین خوش نام که سال هاست به عنوان یکی از یاران همیشگی خیریه این موسسه مردمی را همراهی می کند، در گفتگو با خبرنگار ما گفت:
تنها نیازمندان نیستند که به یاری و احسان نیازمند هستند، بلکه همه ما نیازمند آنیم که کار نیک انجام دهیم. همانگونه که یک فرد نیازمند از احسان و نیکوکاری بهره می برد، خود شخص نیکوکار نیز از آن بهره می برده و سبب می شود این کار، به یک تعامل دو جانبه تبدیل گردد و باید از خداوند سپاسگزاری نماید که به او فرصت نیکوکاری را داده است فرصتی که ممکن است بسیاری از آن محروم باشند.
وی که فعال اقصادی و از دیگر دامادهای خیر نیک اندیش زنده یاد حاج محمود کلاهان می باشد، افزود: در دیداری که با یکی از مراجع معزز تقلید داشتیم، ایشان تاکید کردند، هر مسلمانی که واجبات شرعی خود را ادا نکند، یقینا در زندگی گرفتارخواهد شد و من اطمینان دارم هر شخصی و با هرنیتی که به نیازمندان کمک می کند، خدای متعال گرفتاری را از کار وی برطرف می سازد.
گفتنی است در هشتصد و نوزدهمین چهارشنبه مهربانی موسسه خیریه حمایت از بیماران آسیب پذیر توس خیرین ارجمند مبلغ ۲۱۸ میلیون ریال برای رفع هزینه های درمانی ۵۹ بیمار نیازمند کمک کردند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

  1. سلام من یک زن هستم با دوتا فرزند دختر و پسر اولاد پیغمبر شوهرم کارش پیک موتوری ولی جواب گوی زندگی نیست یک زمین در روستای مشهد به بدبختی قرض کردم خریدم پول ساختشو ندارم ادرس خواستین میدم بیایید از نزدیک بپرسید که من مستاجر هستم کرایه ۴۵۰ هزار تومان هرچی کار میکنه باید بدیم به کرایه خانه چی بخوریم شرمنده بچه ها مون شدیم شمارا به سر بریده امام حسین قسم میدم اگه واقعا میتونید کمکم کنید زمین را برام بسازید پول نمیخوام فقط اهن اجر لوازم ساخت زمین و بهم کمک کنید تاعمری داریم توی اون خانه نماز بخوانیم دعاتون میکنیم شما را به جد بچه هام قسم دادم کمکم کنید

  2. سلام من ۲۰سال سن دارم والان ۸ماهه باردار هستم وشوهرم بیکار وهیچی نداره ما الان به قران قسم از خودمون یک استکان هم نداریم الان یک ساله منو آورده خونه پدرش شمارو به قران به خدا قسم میدم اگه میتونید به من کمک کنید من پول نمیخام فقط وسایل میخام که بتونم از اینا جدا زندگی کنم خانواده پدر شوهرم هم پرجمعیت هستن وتوان مالی ندارن شما از شورا یا دهیار محله ما میتونید از ما بپرسید به قران یک ماهه دیگه بچم به دنیا میاد وهیچ پولی نداریم برا درمان خودم ولباس بچم شماروبه خدا به دادم برسید اینم خدا خیرتون بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن