اخبار مهمشهری

به مناسبت هفته شوراها برگزار می‌شود؛ طرح سوال از شورای دانش‌آموزی مدارس در جهت تحقق نشاط و شادابی

همزمان با فرارسیدن هفته شوراها، رئیس شورای شهر مشهدمقدس از اجرایی شدن طرح سوال از شورای دانش‌آموزی مدارس به منظور دریافت پیشنهادات و راهکارهای دانش‌آموزان برای تحقق مدرسه، محله و شهری بانشاط خبرداد.
به گزارش صبح مشهد، محمدرضا حیدری ضمن گرامیداشت هفته شوراها، اظهارکرد: آشناسازی دانش‌آموزان و نوجوانان و جوانان این مرزوبوم، بعنوان آینده‌سازان میهن، با وظایف، اختیارات و کارویژه های شورای شهر از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.
وی با اشاره به تاکید شورای پنجم شهر مشهد مبنی بر احیا و ترویج روحیه مطالبه‌گری شهروندان از مدیریت شهری، افزود: به همین منظور و در راستای دعوت از دانش‌آموزان به مشارکت اجتماعی و به میدان آوردن این ظرفیت بزرگ در حوزه های مرتبط با مدیریت شهری، شورای شهر مشهد اقدام به اجرایی کردن طرح سوال از شورای دانش‌آموزی مدارس نمود.
حیدری با بیان اینکه سوال‌ها به تفکیک مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم طراحی شده است، گفت: در جهت آشنایی هرچه بیشتر دانش‌آموزان با وظایف تقنینی و نظارتی شورای های شهر، بسته هایی به پیوست سوالات ارسال شده تا بتوان سوالاتی مرتبط و سازنده دریافت کنیم.
وی خاطرنشان کرد: در این طرح از دانش‌آموزان خواسته شده که راهکارهایی در جهت تحقق و دستیابی به مدرسه، محله و شهری بانشاط و سرزنده ارائه دهند و در نهایت پس از اتمام زمان برگزاری طرح، به پیشنهادات برگزیده جوایزی اهدا می‌شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن