اقتصادی

سهامداران شرکت پدیده به دادسرای مشهد مراجعه کردند

گروهی از سهامداران شرکت پدیده شاندیز روز دوشنبه با مراجعه به دادسرای عمومی و انقلاب مشهد خواستار تعیین تکلیف سهام و مطالبات خود شدند.

به گزارش صبح مشهد به نقل از ایرنا این افراد با استمداد از مسئولان قضایی خواستار شتاب در رسیدگی به پرونده قضایی شرکت پدیده شدند.
علی قنبری یکی از سهامداران به خبرنگار ایرنا گفت: قرار بود دادگاه رسیدگی به پرونده قضایی شرکت پدیده پیش از پایان سال ۱۳۹۷ برگزار شود اما این اقدام تاکنون محقق نشده است.
پروژه شرکت پدیده شاندیز چهار سال پیش در پی برخی تخلفات از جمله عدم دریافت مجوزهای لازم برای ساخت و ساز و نیز توزیع غیرمجاز سهام، با دستور مرجع قضایی تعطیل شد. در این چارچوب دفاتر فروش و عرضه سهام شرکت پدیده مسدود و بعد از مدتی کل پروژه متوقف شد.
سه سال پیش نیز با تشکیل ‘ستاد تدبیر’ پیرامون همین موضوع با نظارت استاندار وقت خراسان رضوی اقداماتی برای سر و سامان دادن به وضعیت شرکت پدیده صورت گرفت. بر این اساس مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده شاندیز در پایان مهر ماه پارسال اعلام کرد ۴۵ شرکت پیمانکاری و مشاور جزء و کل برای ساخت و تکمیل پروژه های پدیده با این مجموعه قرارداد منعقد کرده اند.
گروه شرکتهای پدیده در شش شرکت اصلی و دو موسسه وابسته در حال فعالیت است. این شرکت دارای دو سایت اصلی اداری و پروژه گردشگری در شهر شاندیز خراسان رضوی و جزیره کیش در خلیج فارس است

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن