اجتماعیپیشنهاد سردبیر

در نشست خبری مدیر عامل گروه شرکت های پدیده مطرح شد؛ بزرگترین کاروان شادپیمایی کشور در پدیده/ فضای برگزاری همایش ها و نمایشگاه دائمی دپارتمان استور پدیده افتتاح شد

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده در جمع خبرنگاران اعلام کرد: نوروز امسال پدیده بزرگترین کاروان شادپیمایی عروسکی کشور را با هنرنمایی ۸۰ نفر از هنرمندان برجسته نمایشی و در قالب ۵ گروه هنری عروسکی، با مضامین اجتماعی، فرهنگی و تفریحی برگزار خواهد کرد.

به گزارش صبح مشهد، دکتر ابوالفضل انتظاری در خصوص برگزاری مراسم استقبال از بهار در شهر رویایی پدیده افزود : بزرگترین کاروان شادپیمایی عروسکی ایران با استفاده از عروسک های ۳ تا ۴ متری و با هنرنمایی ۵ گروه از هنرمندان و با مضامین اجتماعی، فرهنگی و تفریحی از ۵ نقطه حرکت خود را آغاز می کنند و در محل فضای بین دو ساختمان آفیس به هم ملحق شده و تجمع مردمی را به همراه خواهند داشت.

وی با تاکید بر رسالت فرهنگی و گردشگری شرکت بین المللی توسعه گردشگری پدیده در داخل و خارج کشور گفت: مراسم استقبال از بهار در سال جاری برای جذب گردشگران داخلی و خارجی است.

دکتر انتظاری تاکید کرد: پدیده منطقه ویژه گردشگری است و همواره تلاش شده تا در جهت افزایش و توسعه گردشگری اقدامات لازم را صورت دهد و برگزاری برنامه های ویژه استقبال از نوروز نیز در همین راستا اجرایی می شود تا سهم بیشتری از گردشگران را به شهر رویایی پدیده جذب کنیم.

وی با اشاره به اینکه پدیده چند سالی دچار بحران بود و امروز از بحران خارج شده است، افزود: برپایی اینگونه فعالیت ها نوید روزهای بهتری برای این سرمایه گذاری مردمی در پدیده است .

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده از برگزاری سومین دوره خیابان غذا در  سنگفرش  شهر رویایی پدیده خبرداد و گفت: تجربه ما در برگزاری خیابان سنگ فرش نشان دهنده استقبال مردم از این رویداد داشت، از دیگر برنامه های اجرایی در طرح استقبال از نوروز ۹۸ اجرای برنامه های خاص در قالب شخصیت های کارتونی  فضایی و سینمای کودک و خانواده در‌ فود کورت شاپینگ مال خواهد شد.

وی همچنین از نصب و بهسازی مجموعه متنوعی از المان ها به همراه گل آرایی و فضا سازی های محیطی خبر داد و تصریح کرد: در باغ ژاپنی نیز شهر پروانه ها را خواهیم داشت و‌ شرایط سمعی و بصری خوبی را با هنرنمایی با نور و آب خواهیم داشت.

دکتر انتظاری افزود: پدیده متناسب با مناسبت های خاص ایام نوروز و اعیاد مذهبی، ویژه برنامه هایی از جمله نور افشانی را تدارک دیده است.

وی پیش بینی کرد، گردشگران نوروزی در شهر رویایی پدیده نسبت به سال گذشته افزایش دوبرابری داشته باشد و امیدواریم با جاذبه های ایجاد شده در پدیده حداقل یک روز به‌ ماندگاری زائر در استان نیز بیافزاییم.
 فضای برگزاری همایش ها و نمایشگاه دائمی دپارتمان استور پدیده افتتاح شد

فضای برگزاری همایش ها و نمایشگاه دائمی مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده امروز با حضور جمعی از مدیران گروه شرکت های پدیده و شهرستان بینالود، اصحاب رسانه و کارشناسان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های پدیده، دکتر ابوالفضل انتظاری در مراسم افتتاحیه این سالن گفت: احیای فضای نمایشگاه دائمی مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده پیش از این به عنوان بارانداز بوده و هیچگونه کاربری مطلوبی نداشته است اما پس از بررسی و مطالعات کارشناسی تغییر کاربری یافت و مقرر شد به عنوان فضایی نمایشگاهی آماده سازی و بهره برداری شود.

وی افزود: بر اساس طرح پیشنهادی و تغییرات صورت گرفته موفق شدیم ۱۵ هزار متر مربع فضای بلا استفاده را به فضایی قابل استفاده و بهره برداری مبدل کنیم که شامل هشت هزار متر مربع فضای نمایشگاهی و هفت هزار متر مربع نیز برای فعالیت های جانبی آماده سازی شده است.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده در خصوص اجرا و تکمیل طرح های عمرانی در شهرویایی دیده نیز خاطر نشان کرد: پروژه هایی همچون آپارتمان های میان مرتبه لورایز، تکمیل فاز ۱۱ تا ۱۹ مرکز خرید و اصلاح برخی نواقص در مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید پدیده و سنگ فرش از جمله اقدامات عمرانی صورت گرفته است که در ۱۴ ماهه گذشته حدود ۴۰۰میلیارد تومان به صورت نقدی و تعهدی برای اجرای آن هزینه شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن