زندگیمشهد 2017هویت مشهدپایتخت فرهنگ اسلامیپایتخت معنوی

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها مطرح کرد: تجزیه ایران هدف اصلی نظام سلطه است

کد خبر : 19388

حجت الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی رستمی در جمع اعضای اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویی سراسر کشور گفت:تجزیه ایران هدف اصلی نظام سلطه است.

به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط عمومی مرکز فرهنگی آموزشی دانشگاهیان، حجت الاسلام والمسلمین دکتر مصطفی رستمی تصریح کرد: دشمن نه تنها با این نظام بلکه به دلیل وجود منابع سرشار و روحیه بی نظیر مردمان ایران زمین از تشکیل یک نظام قدرتمند در این منطقه هراس دارد و به همین دلیل به دنبال تجزیه ایران بزرگ است.

وی در ادامه گفت: تشکل جامعه اسلامی ازجمله تشکل هایی است که از ابتدای تشکیل بدون هیچ انحرافی در صراط مستقیم جمهوری اسلامی پایدار و در فضای دانشجویی فعال مانده است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری تاکید کرد: فضای مجازی امروز با هدایت جریان سلطه غرب به دنبال ناامید کردن بطن جامعه و به دنبال القای عدم کارکرد نظام و مسئولین است و این دشمنی تنها به دلیل عدم پذیرش هنجارها و تامین منافع این جریان است که از ابتدای پیروزی انقلاب به صورت های مختلف به دشمنی علیه ملت و نظام جمهوری اسلامی برخواستند.

حجت الاسلام رستمی در ادامه گفت: انقلاب اسلامی نه تنها خود به مقابله با این تفکر برخواست بلکه پرچمدار مقاومت علیه نظام لیبرالی حاکم بر دنیا لقب گرفت، به طوریکه پس از پیروزی انقلاب در دنیا چالشی اتفاق افتاد و مفاهیمی صادر شد که این مفاهیم در نیجریه ۱۰ میلیون شیعه تربیت می کند حتی تا جایی پیش می‏رود که مسیحیت غیرسیاسی؛ دیدگاه الهیات رهایی بخش پیدا می‏کند.

وی با اشاره به تصرف حوزه های نفوذ آمریکا توسط ایران در منطقه تاکید کرد: پیشرفت ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی در این ۴۰ سال زنگ خطری برای غرب به صدا درآورده است که این روزها با توسل به تحریم های ظالمانه و اخلال در نظام بانکی کشور به دنبال ناراضی کردن مردم و ایجاد شکاف بین مردم و حاکمیت است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن