اخبار مهمشهری

پیگیری تامین منابع مالی طرح نوسازی حرم مطهر در دیدار شهردار مشهد با معاون اقتصادی رئیس جمهور

مذاکراتی نیز در باره تهاتر بدهی دستگاه های دولتی به شهرداری مشهد با بدهی های شهرداری مشهد به بانکها انجام شد تا از طریق اوراق تسویه و ظرفیت های موجود در بودجه ۹۷ کشور این بدهی ها تسویه شود.

شهردار مشهد با اشاره به دیدار روز گذشته خود با معاون اقتصادی رئیس‌ جمهور گفت: معاون رئیس جمهور در این دیدار قول مساعد داد تا تامین منابع مالی اجرای زیرساخت های بازآفرینی طرح نوسازی بافت پیرامونی حرم مطهر را برای عملیاتی شدن پیگیری کند.
به گزارش صبح مشهد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد رضا کلائی در خصوص جزئیات دیدار با محمد نهاوندیان، معاون اقتصادی رئیس جمهور که روز گذشته در تهران انجام شد، افزود: در این دیدار گزارشی از وضعیت اجرای طرح بازآفرینی و نوسازی بافت پیرامونی حرم مطهر ارائه و خواستار کمک دولت به تامین منابع مالی از سوی بانکها جهت اجرای زیر ساخت های این طرح شدیم.
وی اضافه کرد: همچنین مذاکراتی نیز در باره تهاتر بدهی دستگاه های دولتی به شهرداری مشهد با بدهی های شهرداری مشهد به بانکها انجام شد تا از طریق اوراق تسویه و ظرفیت های موجود در بودجه ۹۷ کشور این بدهی ها تسویه شود.
شهردار مشهد ادامه داد: در همین راستا معاون اقتصادی رئیس جمهور نیز قول مساعد داد تا عملیاتی شدن این برنامه ها را از طریق سازمان های مرتبط به صورت جدی پیگیری کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن