اجتماعی

فرمانده نیروی زمینی ارتش؛ قدرت تهاجم و تحرک یگان های نیروی زمینی افزایش یافت/ تحرک و چابکی خصوصیت بارز نیروی زمینی ارتش است

کد خبر : 18703

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: قدرت تهاجم و تحرک یگان های نیروی زمینی افزایش و تحرک و چابکی خصوصیت بارز نیروی زمینی ارتش است. 

به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط عمومی قرارگاه منطقه ای شمالشرق نزاجا ، فرمانده نیروی زمینی ارتش در صدر هیاتی از دستاوردهای جدید تجهیزاتی در حوزه های مختلف تیپ ۳۷۷ شهید سرلشکر پرویز حبرانی در مشهدمقدس بازدید کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع فرماندهان و کارکنان تیپ ۳۷۷ گفت : اصول فرماندهی در نیروی زمینی ارتش بر ۳ اصل مهم ولایتمداری، عدالت محوری و شایسته سالاری استوار است و ما تمام تلاش خود را انجام میدهیم تا با اجرای این سه اصل به اهدافی که ترسیم کرده ایم دست پیدا کنیم .

وی تاکید کرد ؛ ارتقا آمادگی رزمی و بهبود وضع معیشتی از جمله اوامر فرماندهی معظم کل قوا در حکم انتصاب بنده بود که در این مسیر نیروی زمینی ارتش گام های موثری را با حمایت های فرمانده محترم کل ارتش برداشته است .

امیر سرتیپ کیومرث حیدری با بیان اینکه تحرک و چابکی از ویژگی های نیروی زمینی ارتش است افزود ؛
از دیگر منویات فرماندهی معزز کل قوا ارتقا تحرک و کار آمدی یگان ها است در این حوزه ما تلاش کردیم با توانمندی متخصصین داخلی، جهاد خودکفایی و با همکاری صنعت دفاعی کشور تجهیزات و سلاح های خود را روز آمد کرده و در حال حاضر به جرات می توان گفت در مقابل هرنوع تهدیدی مقابله خواهیم کرد .

فرمانده نیروی زمینی ارتش خاطر نشان کرد ؛ یکی از برنامه ها و طرح های ما ارتقا منزلت اجتماعی کارکنان است ، ما باید در بهترین شرایط باشیم چرا که بعنوان نیروهای مسلح زینت کشور هستیم .

وی تاکید کرد ؛ در حال حاضر با ارتقا تحرک و کار آمدی یکان ها قدرت تهاجم یکان ها افزایس یافته است .

لازم به ذکر است فرمانده نیروی زمینی ارتش دیدارهایی جداگانه با خانواده های معظم شهدا ، صعب العلاج و همچنین دیدارهای چهره به چهره با تمامی کارکنان تیپ ۳۷۷ داشته و دستورات لازم را جهت برطرف سازی مشکلات صادر کردند .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن