دانش و فناوریزندگی

کسب بالاترین درصد قبولی کارشناسی ارشد برق در موسسه آموزش عالی خراسان

مدیرپژوهشی و تحصیلات تکمیلی موسسه آموزش عالی خراسان گفت: امسال بالاترین درصد قبولی رشته برق در مقطع کارشناسی ارشد را این موسسه در بین تمام موسسات استان خراسان رضوی به دست آورد.
به گزارش صبح مشهد، دکتر مصطفی عیدیانی درادامه وجود کارگاه‌های تخصصی، آزمایشگاه‌ها، فعالیت ۷رشته ارشد در گرایش‌های مختلف برق، حضور هیات علمی متخصص و بیشترین اعضاء در هیات مدیره انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران شاخه خراسان را از مهم‌ترین فعالیت‌های علمی این موسسه عنوان کرد.
وی همچنین افتخارات پژوهشی این موسسه را در ثبت بیش از ۳۰۰ مقاله علمی در سایت ریسرچ گیت، اجرای بیش از ۱۲ طرح پژوهشی با بیرون از دانشگاه، ارائه بیش از ۲۵۰مقاله علمی توسط اعضاء هیات علمی و دانشجویان، کسب عنوان طرح پژوهشی برتر در جشنواره ملی بهره وری ایران و پژوهشگر برتر در استان خراسان رضوی را از توفیقات موسسه دانست .
این دانشیار دانشگاه کسب عنوان کارآفرین برتر دانشگاهی در بخش صنعت ، چاپ ۲۲ عنوان کتاب و برگزاری ۵ کارگاه علمی توسط اعضاء هیات علمی در اجلاس‌های مهندسی برق و برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت PLC(مقدماتی و پیشرفته ) با همکاری فنی و حرفه‌ای را از دیگر موفقیت‌های علمی و پژوهشی این موسسه اعلام کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن