شهری

با تصویب طرح ساماندهی تاکسی های اینترنتی در آینده نزدیک صورت می‌گیرد؛ واقعی‌سازی نرخ خدمات تاکسی‌های اینترنتی در مشهد

پایین بودن نرخ خدمات‌ تاکسی‌های اینترنتی سبب بروز چالشی بزرگ برای تاکسی‌های رسمی شده است که به زودی این موضوع ساماندهی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: به زودی و با تصویب طرح ساماندهی تاکسی‌های اینترنتی در شورای اسلامی شهر شاهد واقعی‌سازی نرخ خدمات تاکسی‌های اینترنتی در مشهد خواهیم بود.
به گزارش صبح مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، سید مهدی علوی‌مقدم با بیان این مطلب، اظهار کرد: هم‌اکنون لایحه ساماندهی تاکسی‌های اینترنتی در کمیسیون حقوقی شورای شهر مطرح شده است. موضوع در کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی نیز بررسی شده و پس از چکش کاری در کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورا به زودی در قالب طرح در صحن علنی شورای اسلامی شهر مطرح خواهد شد.
وی بیان کرد: انتظار می‌رود در صورت تصویب، شاهد ساماندهی تاکسی‌های اینترنتی و واقعی‌سازی نرخ خدمات این تاکسی‌ها باشیم. در این صورت تاکسی‌های اینترنتی نیز موظف به پرداخت هزینه‌های مالیات، آبونمان و غیره هستند. بدین ترتیب گامی در راستای ایجاد عدالت و سالم‌سازی فضای رقابتی بین تاکسی‌های اینترنتی و تاکسی‌های رسمی برداشته می‌شود.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: پایین بودن نرخ خدمات‌ تاکسی‌های اینترنتی سبب بروز چالشی بزرگ برای تاکسی‌های رسمی شده است که به زودی این موضوع ساماندهی خواهد شد.
علوی‌مقدم با تاکید بر اینکه تدوین سیاست‌های کلان در حوزه تاکسیرانی بر عهده حاکمیت و نهادهای حاکمیتی است، بیان کرد: در حال حاضر موضوع کسب و کارهای اینترنتی مطرح بوده و سیاست‌گذاری در این خصوص از عهده وظایف سازمان تاکسیرانی خارج است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. اول ملت جذب یک طرح جدید میکنند و وقتی مشتری جذب شد , بعد به بهانه ای قیمت افزایش میدهند. مثلا کشور اسلامی هستیم و مسلمان هستیم . در کشور کفر و مملکت دشمن آمریکا در زمان عید کریسمس همه اجناس تخفیف میگیرد و ارزان میشود تا همه مردم بتوانند خرید کنند یعنی به فکر مردم هستند . ولی اینجا خوب که مردم از تاکسی اینترنتی جذب شدند و استفاده کردند . حالا میخواهند قیمت گران کنند .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا
بستن