شهری

احداث ۱۲ ایستگاه تخلیه بار با ظرفیت ۵۰ خودروی باری در مسیر خط ۳ بی آر تی مشهد

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون‌شهری شهرداری مشهد وحومه از احداث ۱۲ ایستگاه تخلیه بار با ظرفیت ۵۰ خودروی باری در فاز اول در راستای توسعه خط ۳ BRT خبر داد.
به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد، حسین مختاری با اشاره به توسعه و احداث ایستگاه های تخلیه بار در سطح شهر مشهد مقدس گفت: با هدف روان سازی ترافیک مسیر مجاور خط ۳ BRT و ایمن سازی معبر و همچنین رضایت شهروندان و کسبه محترم، این سازمان در فاز اول اقدام به احداث ۱۲ ایستگاه حاشیه ای تخلیه و بارگیری با پهلوگیری در این مسیر خط ۳ BRT واقع در حدفاصل میدان توحید و چهارراه مجد نموده است.
وی تصریح کرد: سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد در فاز ۲ اقدام به احداث ۵ ایستگاه غیرحاشیه ای تخلیه بار واقع در حدفاصل خیابان توحید ۴ و ۶ و نیز حدفاصل چهارراه مجد و چهارراه ابوطالب می نماید که با ۱۵ ایستگاه تخلیه بار احداث شده در سال گذشته مجموع این ایستگاه ها به ۳۲ ایستگاه در سطح شهر مشهد می رسد.
حسین مختاری عنوان کرد: این ایستگاه ها با نصب جدول و رنگ آمیزی متفاوت، خط کشی و نصب تابلو با طراحی جدید کاملا مشخص و متمایز می باشد.
وی با اشاره به اینکه خودروهای دارای مجوز از این سازمان می توانند در این ایستگاه ها تخلیه و بارگیری نمایند افزود: دوربین های نظارت تصویری مستقر در مسیر تمامی ایستگاه ها را رصد می نمایند و متخلفان توسط پلیس راهور اعمال قانون می گردند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن