اجتماعی

استاندار خراسان رضوی از مردم روزه دار استان جهت حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد

استاندار خراسان رضوی در پیامی از تمامی مردم روزه دار استان، زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت به عمل آورد. 

به گزارش صبح مشهد، علیرضا رشیدیان در این پیام، روزجهانی قدس را نه تنها روز حمایت از مردم مظلوم فلسطین که روز اتحاد امت‌های اسلامی و مظهر حشمت و سیادت قلب‌های تپنده، مشت‌های گره کرده و فریادهای رسایی دانست که آزادی وآزادگی امت های اسلامی را فریاد می زنند.

متن کامل پیام به شرح زیر است:

بدون تردید روز قدس ظهور زیباترین جلوه از وحدت ملت بیدار ایران و تمامی ملل اسلامی در تجلی مصداق این کلام از رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای ( مد ظله العالی ) است که فرمودند روزجهانی قدس روز فریاد و مقاومت امت اسلامی در مقابل سیاست های تفرقه انگیزاست.

این روز بزرگ، نه تنها روز حمایت از ملت مظلوم فلسطین که روز اتحاد امت های اسلامی و مظهر حشمت و سیادت قلب های تپنده، مشت های گره کرده و فریادهای رسایی است که آزادی و آزادگی امت های اسلامی و انزجاراز سلطه سباعی صفتان خبیث را بر سرنوشت خویش فریاد می زنند چرا که امام راحل (رحمه الله علیه) فرمودند: روز قدس روزی است که باید به همه ابر قدرت ها هشدار بدهیم که اسلام دیگر تحت سیطره شما و عمال خبیث شما واقع نخواهد شد.

این مناسبت بزرگ، جلوه‌ای است از بینش عمیق و نگاه آرمان خواهانه و آینده نگرانه بنیان گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر لزوم وحدت و یکپارچگی جهان اسلام.

و اینک آنچه بسیار مهم است تجلی این اراده عظیم در هر چه باشکوه‌تر برگزار کردن راهپیمایی وحدت بخش و دشمن شکن روز قدس است، بدون شک در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان بار دیگر چشمان استکبار جهانی و در راس آن آمریکا و اسرائیل غاصب نظاره گر گام های استوار و قلوب مطمئن مردان و زنان روزه داری است که در حمایت از مردم بی دفاع فلسطین، حماسه ای دیگر از اتحاد و همدلی جوامع مسلمان، خلق خواهند کرد.

به طور حتم و یقین و به حرمت خون های ریخته شده در راه آزادی قدس شریف در سرزمین بیت المقدس، غیرت و جان فشانی جوانان گلگون کفن سرزمین سرافراز ایران در راه سربلندی و حفظ ارزش های نظام و انقلاب اسلامی، بیداری جوامع اسلامی و به منظور نمایش چهره واقعی استکبار و دست نشانده های خبیث آنان که امروزه و در قالب داعش و تکفیری ها، خنجری بر پهلوی امت اسلامی هستند، در راهپیمایی حضوری پرشور خواهیم داشت.

اینجانب به نمایندگی از دولت خدمتگزار تدبیر و امید از تمامی مردم شریف خراسان رضوی، زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا()ع برای شرکت در راهپیمایی عظیم روز قدس، دعوت می کنم.

از جوار بارگاه ملکوتی امام مهربانی ها، پیروزی و اتحاد کامل دنیای اسلام، آزادی قدس شریف، عزت و سربلندی شما عزیزان را از خداوند متعال خواستارم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + چهارده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن