اقتصادیستون اصلی

تصویب اولین پروژه سرمایه گذاری و مشارکتی شهرداری توسط شورا در سال ۹۶؛

اشتغالزایی برای ۲۵۰۰ نفر در پروژه بزرگ امیریه

پروژه مشارکتی امیریه پس از اینکه در کمیسیون های تخصصی شورای اسلامی شهر بررسی و تایید شده بود به صحن علنی شورا رفته و در یکصدو هفتاد و یکمین جلسه شواری اسلامی شهر مقدس مشهد با حمایت اعضای محترم شورای شهر مصوب گردید

مدیر سرمایه گذاری و مشارکتهای شهرداری مشهد از تصویب پروژه بزرگ امیریه به عنوان اولین پروژه سرمایه گذاری و مشارکتی شهرداری توسط شورای اسلامی شهر مشهد در سال ۹۶ خبرداد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط عمومی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد ، محمد هادی محمدی مقدم اظهارکرد: پروژه مشارکتی امیریه پس از اینکه در کمیسیون های تخصصی شورای اسلامی شهر بررسی و تایید شده بود به صحن علنی شورا رفته و در یکصدو هفتاد و یکمین جلسه شواری اسلامی شهر مقدس مشهد با حمایت اعضای محترم شورای شهر مصوب گردید.

محمدی مقدم با بیان اینکه این پروژه مشارکتی اولین پروژه مشارکتی شهرداری در منطقه ۱۲ می باشد افزود : حجم سرمایه گذاری این پروژه بالغ بر ۱۵۶۶ میلیارد ریال بوده و زیربنای آن حدود ۹۲۰۰۰ متر مربع و مساحت آن حدود ۲۶۰۰۰۰ متر مربع می باشد.

وی در خصوص کاربری های این پروژه گفت: کاربری های تعریف شده برای این پروژه شامل تجاری ، پارکینگ ، مسکونی ، ورزشی ، بهداشتی ، فرهنگی ، تاریخی و هنری می باشد که این کاربری ها بخش عمده ای ازسرانه های خدماتی منطقه را تامین خواهد کرد.

مدیر سرمایه گذاری و مشارکتهای شهرداری مشهد با اشاره به تاثیر پروژه های مشارکتی در اشتغال آفرینی تصریح کرد: به صورت متوسط و طبق اعلام سازمانهای مربوطه به ازای هر ۵۷ مترمربع پروژه یک شغل ایجاد می شود که با این حجم سرمایه گذاری وفضا حداقل برای ۲۵۰۰ نفر به صورت مستقیم تولید اشتغال می نماید.

وی همچنین بیان کرد : سهم شهرداری در این پروژه ۲۰% و سهم سرمایه گذاری حدود ۸۰% می باشد که آورده سرمایه گذار زمین و هزینه ساخت پروژه و آورده شهرداری هزینه صدور عوارض پروانه می باشد .‎

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 11 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن