اسلاید شوپایتخت فرهنگ اسلامی

جانشین منطقه پدافند هوایی شمال شرق عنوان کرد:

دوران سربازی گذرگاهی برای ساختن نسلی توانمند است

کد خبر : 59038

امیر سرتیپ دوم خلیل آبادی گفت: دوران سربازی گذرگاهی برای ساختن نسلی توانمند و سربازان متعهد به آرمان های انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط عمومی منطقه پدافند هوایی شمال شرق امام رضا (ع)، امیر سرتیپ دوم ستاد علی خلیل آبادی جانشین منطقه پدافند هوایی شمال شرق ارتش در همایش سیاسی ویژه کارکنان وظیفه متاهل این منطقه، اظهار کرد: سربازان در دوران خدمت، با تکیه بر نظم و انضباط پذیری، گام موثری در تقویت و تعهد به قانون و حاکمیت بر می دارند.

وی افزود: وظایف سربازان علاوه بر حفاظت ازمرزها، شامل پاسداری از ارزش‌ های انقلاب اسلامی نیز می‌شود.

امیر سرتیپ دوم خلیل آبادی با اشاره به اینکه کارکنان وظیفه نقش مهمی در تأمین امنیت و پیشرفت کشور ایفا می‌کنند، بیان کرد: با برنامه‌ ریزی دقیق، می‌توان از این ظرفیت عظیم به نحو احسن در جهت توسعه و آبادانی ایران اسلامی استفاده کرد.

جانشین منطقه پدافند هوایی شمال شرق ارتش با تأکید بر ضرورت حمایت همه جانبه از خانواده‌ها در تمامی زمینه ها، گفت: باید تدابیری اندیشید تا زمینه را برای تحکیم بنیان خانواده فراهم و از این نهاد مقدس در برابر تهدیدهای احتمالی محافظت کنیم.

در ادامه، تریبون آزاد با موضوع چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار و حاضرین این مراسم، نقطه نظرات پیشنهادات و مشکلات موجود را مطرح و حجت الاسلام والمسلمین محمد عدیده رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شمال شرق ارتش، به شبهات موجود پاسخ داد.

در این همایش که پس از نماز مغرب و عشاء در سینما قدس شهرک سازمانی منطقه برگزار شد، بر نقش و جایگاه مهم خانواده در جامعه و ضرورت توجه به این نهاد مقدس برای داشتن جامعه‌ای سالم و پویا تأکید شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن