اخبار مهم

رئیس اتحادیه طلافروشان مشهد:

طلافروشی های ۳ خیابان در مشهد پلمب شده اند

کد خبر : 58516

رئیس اتحادیه صنف طلافروشان مشهد ضمن رد ادعای پلمب ۷۰ درصد طلافروشی های مشهد گفت: تنها در سه خیابان مشهد طلافروشی ها پلمب شده اند.

پیرو گزارش روز سه شنبه با عنوان« جنجال طلایی در مشهد» که به بررسی دلایل اعتراض و پلمب برخی طلافروشی های مشهد در گفت وگو با فرماندار و رئیس اتحادیه پرداختیم، روز گذشته گزارشی در فضای مجازی منتشر شد که مدعی شده بود ۷۰ درصد طلافروشی های مشهد پلمب شده اند.

بااین حال رئیس اتحادیه صنف طلافروشی های مشهد ضمن تکذیب این حجم پلمب شدن طلافروشی ها در مشهد گفت: به درصد نمی توان گفت اما تنها در ۳ خیابان طلافروشی ها پلمب شده اند که با دستور مستقیم فرماندار مشهد انجام شده بود و حتی جلوی مغازهای ما نیوجرسی گذاشتند و برخی از طلافروشی ها علاوه بر این که پلمب شدند درِ مغازه آن ها با دستگاه جوشکاری پلمب شده که این کار بسیار زشت و ناپسند است.

تقی زادگان افزود: بنا داشتند که این پلمب ها ادامه داده شود که با ورود معاون وزیر کشور و تماس با فرماندار مشهد این کار متوقف شد و قرار بود روز گذشته(چهارشنبه) مغازه های پلمب شده فک پلمب شوند اما به رغم مکاتبه رسمی روز سه شنبه اتحادیه با اتاق اصناف این کار انجام نشده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن