اسلاید شوشهری

ثبت رکورد انجام ۱۹۷ پرواز در فرودگاه مشهد همزمان با تعطیلات عید فطر

کد خبر : 58139

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی از ثبت رکورد انجام ۱۹۷ نشست و برخاست پرواز در فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهدمقدس همزمان با پیک سوم سفرهای نوروزی مصادف با عید سعید فطر خبر داد. 

به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی، محمود امانی‌بنی در بیان آخرین جزئیات اعزام و پذیرش مسافران و رشد سفرها در پیک پایانی سفرهای نوروزی اظهار داشت: براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته مشهدمقدس همزمان با تعطیلات عید سعید فطر، شاهد رشد ورود زائران علی‌بن‌موسی‌الرضا (ع) بود.

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی افزود: برهمین اساس از پیش از نوروز برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای پیک سوم سفرهای نوروزی، در سطح شرکت فرودگاه‌ها و سازمان هواپیمایی کشوری برای اعزام و پذیرش مسافران صورت گرفت.

به گفته امانی‌بنی، در روز جمعه (۲۴ فروردین‌ماه امسال)، شاهد ثبت رکورد انجام ۱۹۷ نشست و برخاست هواپیما در فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهدمقدس بودیم.

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی به میزان رشد نشست و برخاست پرواز در پیک سوم سفرهای نوروزی اشاره و خاطرنشان کرد: برهمین اساس در بازه زمانی ۲۱ تا ۲۴ فروردین‌ماه امسال شاهد انجام ۷۲۳ پرواز بودیم که حاکی از رشد ۲۱ درصدی نسبت به عید فطر سال گذشته است.

امانی‌بنی همچنین به میزان اعزام و پذیرش مسافران در تعطیلات عید فطر اشاره و تصریح کرد: در این زمینه نیز در بازه زمانی ۲۱ تا ۲۴ فروردین‌ماه شاهد جابه‌جایی ۱۰۱ هزار و ۲۵۳ مسافر بودیم که رشد ۲۴ درصدی را نسبت به عید فطر سال گذشته نشان می‌دهد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا
بستن