پایتخت فرهنگ اسلامی

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی ره خراسان رضوی:

توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی در پهنه شهید دارایی

کد خبر : 57995

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی ره خراسان رضوی گفت: در همایش یادواره شهدای رمضان حرم رضوی، ۱۰۰۰ بسته سبد کالا در پهنه شهید دارایی بین مددجویان تحت حمایت توزیع شد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید مصطفی موسوی ازغندی بیان کرد: همایش یادواره شهدای حرم رمضان، شهید اصلانی و شهید دارایی برگزار و ۱۰۰۰ بسته سبد کالا در پهنه شهید دارایی محدوده شهرک شهید رجایی و باهنر و اطراف توزیع گردید.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی ره خراسان رضوی، ارزش هر بسته معیشتی را یک‌میلبون تومان عنوان کرد و گفت: اقلام این بسته ها شامل برنج، روغن، رب، حبوبات و… می باشد.

وی افزود: در طرح اطعام‌مهدوی که ماه مبارک رمضان در خراسان رضوی همزمان با سراسر کشور اجرا می شود،طبخ و توزیع ۶ میلبون غذای گرم و افطاری ساده به همراه تهیه و توزیع ۲۵۰ هزار بسته معیشتی با همکاری مراکز نیکوکاری، مشارکت خیرین، مساجد و حسینیه ها پیش بینی شده است.

موسوی تصریح کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تا امروز (۱۶ رمضان) یک میلیون و ۵۰۰ هزار پرس غذای گرم و افطاری ساده طبخ و ۱۷۰ هزار بسته معیشتی تهیه و توزیع شده است.

وی بیان کرد: ارزش بسته های معیشتی توزیع شدهبین ۵۰۰ تا یک‌میلبون تومان برآورد شده است که با مشارکت خیرین و مراکز نیکوکاری تهیه شده است

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی ره خراسان رضوی گفت: ۵۴۰ آشپزخانه در طرح اطعام مهدوی مشارکت دارند

گفتنی است؛ در کنار برپایی سفره های افطاری ساده، برنامه های فرهنگی از جمله برگزاری محفل انس با قران، اهدای ادعیه و قرآن، سخنرانی مذهبی و … برای خانواده های تحت حمایت اجرا می شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن