اخبار مهم

زن کلاهبردار صندوق وام خانگی با ۳۶۴ شاکی در مشهد دستگیر شد

کد خبر : 55683

فرمانده انتظامی مشهد گفت: فرمانده انتظامی مشهد گفت: زن متهم به کلاهبرداری ۴۵ میلیارد ریالی از ۳۶۴ نفر در قالب صندوق وام خانگی در این کلانشهر دستگیر شد.

سرهنگ احمد نگهبان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: با دریافت پرونده نیابت قضایی از یکی از شهرستان های همجوار مشهد مبنی بر متواری شدن فردی کلاهبردار در شهرک «گلشهر» مشهد موضوع در دستور کار تیمی از ماموران فرماندهی انتظامی این شهر قرار گرفت.

وی خاطر نشان کرد: در تحقیقات از مالباختگان مشخص شد که این افراد در قالب یک صندوق قرض الحسنه وام خانگی که توسط زنی جوان مدیریت می شد، به صورت اقساط مبلغ وام را پرداخت کرده بودند که پس از رسیدن نوبت دریافت وام، این زن متواری شده بود.

فرمانده انتظامی مشهد اضافه کرد: ماموران دایره تجسس کلانتری گلشهر پس از یک سری کار گسترده اطلاعاتی محل اختفای این زن کلاهبردار را شناسایی کردند و با هماهنگی قضایی، متهم در اقدامی ضربتی دستگیر شد.

وی گفت: تاکنون کلاهبرداری ۴۵ میلیارد ریالی متهم از ۳۶۴ نفر، محرز و متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

نگهبان تاکید کرد: مردم به هیچ عنوان در صندوق های بدون مجوز به بهانه دریافت وام شرکت نکنند و به سادگی وعده‌های دروغین این افراد را نپذیرند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن