اخبار مهم

مجوز فعالیت شرکت شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سپهرطلایی شرق توس لغو شد

کد خبر : 55616

معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی از لغو مجوز فعالیت شرکت شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سپهرطلایی شرق توس خبر داد.

به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی یوسف بیدخوری با اعلام این خبر افزود: با توجه به بررسی پرونده و مشاهده عدم رفع نواقص موضوع در پنجمین جلسه کمیته بدوی رسیدگی به شکایات و نظارت بر دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی و گردشگری استان مطرح و مورد رسیدگی قرار گرفت.

معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی ادامه داد: بر اساس نظر اعضای کمیته با توجه به اخطارهای قبلی و تعلیق فعالیت و تمدید نکردن پروانه فعالیت و به استناد گزارش بازرسی مبنی بر فعال نبودن مجوز فعالیت شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سپهرطلایی شرق توس لغو شد.

او تاکید کرد: این لغو مجوز به استناد بند پ ماده ۲۰ آئین نامه نظارت بر فعالیت دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی انجام شده است.
بیدخوری یادآور شد: براساس مقرراتاین شرکت موظف است ضمن جمع آوری تابلو سردرب شرکت، علائم و هرگونه نام و نشان، از هرگونه اقدام در زمینه فعالیتهای مندرج در بند ب ماده یک آیین نامه مذکور خودداری کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + ده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن