اسلاید شوشهری

فرماندار مطرح کرد:

پیشرفت ۸۹ درصدی ۲۰۱ پروژه در طرح تحول حاشیه شهر مشهد

کد خبر : 55502

فرماندار مشهد با اشاره به شروع طرح تحول حاشیه شهر مشهد از سال ۱۴۰۱، گفت: سال گذشته ۲۰۱ پروژه به میزان ۷ هزار میلیارد تومان در دستور کار قرار دادیم که رشد و پیشرفت این پروژه‌ها ۸۹ درصد بوده و موفقیتی ویژه است.

به گزارش صبح مشهد، محسن داوری، امروز ۱۴ آبان‌ماه، در مراسم آغاز عملیات اجرایی بوستان ۷۳ هکتاری کرامت در شهرک شهید رجایی و بهره‌برداری از ۸۸ پروژه عمرانی، ورزشی و زودبازده منطقه ۶، اظهار کرد: در چندین سال قبل در غرب مشهد افرادی با این نگاه که به زائر و مجاور مردم مشهد خدمت کنند فضای سبز و پارکی را در غرب مشهد به میزان ۷۰ هکتار تاسیس کردند و امروز نیز مردان بزرگی در حوزه مدیریت شهری پارکی را بنا کردند که سالیان سال در خدمت زائران و مجاوران خواهد بود.

وی ادامه داد: این مجموعه کارآمدتر از پارک ملت خواهد بود. فاصله این مکان تا حرم کمتر و ورودی شهر مشهد برای زائران از این سمت بیشتر از سمت شمال بوده و این دلایل خدمت‌رسانی خوبی برای این مجموعه است. آنچه امروز مردم از ما انتظار دارند این است که ببینند که کارگزاران این نظام تلاش می‌کنند تا خدمت‌رسانی کنند، در نتیجه مردم امیدوار می‌شوند. اگر این حرکت ادامه پیدا کند هر روز می‌توانیم پروژه‌ای را در شهر افتتاح کنیم که یک خدمت‌رسانی است.

فرماندار مشهد گفت: طرح تحول حاشیه شهر مشهد از سال ۱۴۰۱ شروع شد. سال گذشته ۲۰۱ پروژه به میزان ۷ هزار میلیارد تومان در دستور کار قرار دادیم که رشد و پیشرفت این پروژه‌ها ۸۹ درصد بود و موفقیتی ویژه است. طرح تحول ما سه ساله تا پایان دولت سیزدهم است. امسال مجدد در طرح تحول، پروژه‌های جدیدی در نظر گرفتیم که با این تحول نابرابری برطرف خواهد شد، بنابراین برای ما تفاوتی در ساخت خیابان و پارک شهر در مناطق برخوردار و کم‌برخوردار وجود نخواهد داشت.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن