شهری

دستیار ویژه وزیر راه: پیشرفت طرح توسعه ترمینال داخلی فرودگاه مشهد چشمگیر است

کد خبر : 54899

دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی پیشرفت پروژه طرح توسعه ترمینال داخلی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد را چشمگیر ارزیابی کرد. 

به گزارش صبح مشهد به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی، روح‌الله اکبری دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از پروژه طرح توسعه ترمینال داخلی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهدمقدس اظهار داشت: خراسان‌رضوی یکی از استان‌های است که علاوه بر نقش ملی و منطقه‌ای، نقش بین‌المللی نیز در آمایش سرزمینی کشور دارد در همین راستا، مشهدمقدس نیازمند فرودگاهی در شأن زائران علی بن موسی الرضا(ع) و گردشگران داخلی و خارجی است.

دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی افزود: برهمین اساس زیرساخت‌های فرودگاه مشهد دچار تحولاتی در مسیر بهبود کیفیت خدمات‌رسانی به زائران داخلی و خارجی شده است که از جمله آن‌ها توسعه ترمینال داخلی این فرودگاه است.

اکبری در ادامه پیشرفت پروژه طرح توسعه ترمینال داخلی فرودگاه مشهد را چشمگیر ارزیابی کرد و گفت: در حال حاضر شاهدیم فضاها برای تجهیزشدن و استقرار ایرلاین‌ها آماده شده و انشالله باقی‌مانده کار نیز به‌گونه‌ای پیش برود که تا ماه آینده شاهد بهره‌برداری کامل از پروژه توسعه ترمینال داخلی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهدمقدس باشیم.

دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی همچنین ضمن ارزیابی مثبت از پروژه‌های عمرانی فرودگاه مشهد از جمله توسعه اپرون و افزایش پل‌های تلسکوپی در راستای افزایش کیفیت خدمات‌رسانی به زوار داخلی و خارجی علی‌بن‌موسی‌الرضا (ع) خاطرنشان کرد: به‌حق امروز شاهد فرودگاهی در شأن استان خراسان‌رضوی با حجم میلیونی مسافران داخلی و خارجی هستیم.

اکبری با تاکید براینکه بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه‌تمام در دولت سیزدهم سرعت گرفته است، تصریح کرد: امروز شاهد شتاب‌گرفتن پروژه‌ها هستیم چرا که بنای دولت بر این است پروژه جدید شروع نشود تا پروژه‌های نیمه‌تمام را به اتمام برساند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − 14 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن