شهری

افزایش ۲۳ درصدی پروازهای خارجی در فرودگاه مشهد در مردادماه امسال

کد خبر : 54764

مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی از افزایش ۲۳ درصدی پروازهای خارجی فرودگاه مشهد در مردادماه امسال خبر داد.

به گزارش صبح مشهد، محمود امانی‌بنی در خصوص میزان تغییرات پروازهای فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهدمقدس اظهار داشت: در مردادماه امسال ۵ هزار و ۵۰ پرواز در این فرودگاه نشست و برخاست داشته است.

مدیر‌کل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی با بیان اینکه در مردادماه امسال ۶۵۳ هزار و ۴۶۲ مسافر در فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌‌نژاد مشهد جابه‌جا شدند، افزود: همچنین در مردادماه ۳ هزار و ۷۶۲ پرواز داخلی نشست و برخاست داشته و ۴۸۲ هزار و ۵۵۹ مسافر داخلی جابه‌جا شدند.

امانی‌بنی در بیان جزئیات تغییرات پروازهای خارجی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهدمقدس یادآور شد: در مردادماه امسال ۱۲۸۸ پرواز خارجی در فرودگاه مشهد نشست و برخاست داشته که نسبت به دوره زمانی مشابه در سال گذشته افزایش ۲۳ درصدی را نشان می‌دهد. همچنین ۱۷۰ هزار و ۹۰۳ مسافر خارجی در فرودگاه مشهد تردد داشتند که این تعداد حاکی از رشد ۱۸ درصدی نسبت به دوره زمانی مشابه در سال گذشته است.

مدیر‌کل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی ضمن بیان مطلب فوق خاطرنشان کرد: بیشترین پرواز داخلی در مردادماه امسال مربوط به مسیر مشهد‌-‌تهران با ۸۷۹ پرواز و ۱۱۷ هزار و۷۷۰ مسافر و بیشترین سهم پروازهای خارجی مربوط به مسیر مشهد-نجف با ۲۴۹ پرواز و ۳۱ هزار و ۵۹۰ مسافر بوده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن